ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با تسنیم:

۱۹ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۱:۲۲

فلاحت پیشه

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس گفت: باید از طریق محاکم حقوقی مطالبات خانواده‌های شهدای منا پیگیری شود.

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب درباره جنایات آل‌سعود در فاجعه منا، گفت: مقام معظم رهبری به خوبی چهره صهیونیستی و باطن ننگین  سعودی‌ها را برای مردم آشکار کردند.

وی افزود: رژیم آل‌سعود در سال‌های اخیر و به‌ ویژه در حج سال گذشته مرتکب جنایاتی شد که کاملاً عامدانه بوده و در قالب یک راهبرد و نقشه عمدی صورت گرفته است. رهبرمعظم انقلاب با بیانات اخیر خود آرامش دروغین آل‌سعود را در آستانه اعمال حج بر هم زدند.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس تصریح کرد:  رهبرمعظم انقلاب تاکید فرمودند که  آل‌سعود در قبال ملت‌های مسلمان پاسخ‌گو نیست و این جنایات آنها نباید فراموش شود و نه از دستور کار پیگیری خارج شود.

فلاحت‌پیشه با بیان اینکه باید از طریق محاکم حقوقی مطالبات خانواده‌های شهدای فاجعه منا پیگیری شود، گفت: دستگاه دیپلماسی کشور در این زمینه از هیچ تلاشی نباید دریغ کند و در برخورد با سعودی‌ها قاطعانه عمل کند.

وی تأکید کرد: وزارت امور خارجه و معاونت حقوقی ریاست‌جمهوری باید پرونده فاجعه منا را باز نگه دارند و تا حصول نتیجه این روند ادامه پیدا کند. نباید از جنایات سعودی‌ها به راحتی گذشت.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال164 روز قبل