Idoo USB Encryption نرم افزار کاربردی برای محافظت از حافظه فلش می باشد . Idoo USB Encryption یک منطقه امن و عمومی برای یک دیسک یو اس بی به صورت همزمان ایجاد کند. منطقه امن تنها با قرار دادن یک رمز عبور باز می شود در حالیکه منطقه عمومی به چیزی احتیاج ندارد. بدون نصب هر گونه برنامه اضافی در یک کامپیوتر، شما می توانید با وارد کردن رمز صحیح به بازکردن داده ها و اطلاعات یک یو اس بی بپردازید. اطلاعات فلش همیشه به صورت پرتابل می باشد و شما همیشه آن را به کامپیوتر های مختلف میزنید یا ترس از گم شدن فلش یو اس بی دارید که به کمک این نرم افزار میتوانید خیال خود را راحت کنید و از لو رفتن اطلاعات خود جلوگیری کنید.

Idoo USB Encryption رمزگذاری فلش با Idoo USB Encryption v5.0

 رمزگذاری فلش با Idoo USB Encryption v5.0  رمزگذاری فلش با Idoo USB Encryption v5.0  رمزگذاری فلش با Idoo USB Encryption v5.0

idoo USB Encryption can create safe area and public area in one disc concurrently for your convenience. The safe area could be only opened by your password, while the public area would not need any.
Without installing any extra program in a computer, you can open and read the data in the USB drive just by entering the correct password.

سیستم مورد نیاز:

Windows 7 /8/10 32/64-bit
Windows Vista 32/64-bit
Windows XP 32/64-bit
Windows 2000
Windows Server 2000 32/64-bit
Windows Server 2003 32/64-bit
Windows Server 2008 32/64-bit

راهنمای نصب:

۱) پس از اتمام نصب نرم افزار را اجرا نکنید. فایل اجرایی Block.bat را به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

۲) نرم افزار را اجرا کنید. توسط فایل keygen.exe از منوی بازشو گزینه USB Encryption را انتخاب کنید تا سریال نامبری برای شما بدست آید.

۳) به همراه یک ایمیل دلخواه مثلا hosein@downloadha.com و سریال تولیدشده در keygen نرم افزار را رجیستر کنید.

لینک دانلود:

رمز فایل:

  • پسورد:www.downloadha.com

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.