ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری:

۰۳ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۵:۰۲

حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: تحریم‌ها در کشور برای وابستگی بوده و نباید ازبین‌رفتن تحریم‌ها زمینه وابستگی بیشتر کشور را فراهم کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، حجت الاسلام  والمسلمین محمدعلی نکونام در دیدار با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: امروز در شرایطی هستیم که سنگ‌اندازی زیاد شده و تصمیم براساس اقتضائات اسلام سخت است.

وی با بیان "در کشور ما سخن از نهضت ملی، پایبندی و توانمندی‌های داخلی است"، افزود: تحریم‌ها در کشور برای وابستگی بوده و نباید از بین رفتن تحریم‌ها زمینه وابستگی بیشتر را فراهم کند.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با تذکر "نباید از راه‌های دیگر عرصه وابستگی کشور را برای دشمن فراهم کنیم"، گفت: تدبیر آن است که تحریم شکسته شود و تمام وابستگی‌ها از بین برود، مقام معظم رهبری در رابطه با برجام و پسابرجام تذکر و هشدار جدی داده است.

نکونام با اشاره به برنامه‌های اقتصاد مقاومتی خاطرنشان کرد: راه برون‌رفت از مشکلات اقتصاد مقاومتی است که درون‌زایی و به حداقل رساندن وابستگی کشور به سایر کشورها از مهم‌ترین عواملی است که در اقتصاد مقاومتی باید به آن توجه شود.

وی گفت: فرصت تکیه بر توانمندی‌های داخلی وجود دارد تنها باید شرایط داخلی فراهم شود و یک اراده و عزم جدی از سوی مسئولان برای جلوگیری از قاچاق کالا ایجاد شود.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری راجع به راه‌اندازی طرح‌های صنعتی تصریح کرد: راه‌اندازی این تعداد طرح محدود جواب مشکلات ما را در زمینه بیکاری نمی‌دهد، تمرکز بر ظرفیت داخلی ضعیف است.

نکونام با ابراز اینکه "ما می‌توانیم" نکته مهمی است، ادامه داد: متأسفانه برخی‌ها به‌صراحت می‌گویند ما نمی‌توانیم که این خلاف شعار ملی است، خودباوری باید به داخل کشور تزریق شود.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال185 روز قبل