ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

رسیدگی به پرونده‌ها در کلانتری الکترونیکی شد

  اخباراجتماعی,خبرهای اجتماعی,پلیس پیشگیری ناجا

جانشین پلیس پیشگیری ناجا گفت: در جهت بهره‌مندی بیشتر از فناوری و اصلاح فرایندها، چرخه رسیدگی به پرونده‌ها در کلانتری به روش الکترونیکی انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، سردار مهدی معصوم بیگی گفت: در راستای کیفی سازی و بهبود خدمات انتظامی، طرحی در دست نهایی شدن است که فرایند چرخه رسیدگی در کلانتری ها به روش الکترونیکی و پیامکی به اطلاع شاکی خواهد رسید.

وی با بیان اینکه یکی از راهبردهای این پلیس در جهت بهره مندی بیشتر از  فناوری و اصلاح فرایندهاست، افزود: در این راستا، به منظور بهبود خدمات انتظامی، تسهیل در امر رسیدگی به پرونده‌ها و افزایش رضایت‌مندی مردم، با استفاده از سامانه “ثبت شکایت” در کلانتری ها، ظرفیت اطلاع رسانی به روش “الکترونیکی” و “پیامکی” فعال می شود.

جانشین پلیس پیشگیری ناجا اضافه کرد: طی فرایندها و مراحل انتظامی، پرونده‌های مطروحه در مرحله رسیدگی در کلانتری به اطلاع شاکی خواهد رسید.

بر اساس گزارش سایت پلیس، سردار معصوم بیگی خاطر نشان کرد: فعال شدن این سیستم موجب تسریع در رسیدگی، افزایش رضایت‌مندی مردم و کاهش حجم مراجعات حضوری ارباب رجوع به کلانتری‌ها می‌شود.  این روند ضمن تسهیل در امور، در ایجاد و ارتقای اعتماد عموم به حوزه انتظامی موثر است.
 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,