ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرگزاری فارس از آبیک، حجت‌الاسلام مجید انصاری در جمع قشرهای مختلف مردم شهرستان آبیک که صبح امروز در سالن آمفی‌تئاتر شهید آوینی این شهرستان اظهار داشت: استقبال با شور و شوق و امید مردم استان قزوین از رئیس جمهور نمایش پیوند مردم و نظام است که سبب عصبانیت و یأس دشمنان می‌شود.

وی افزود: دشمن درصدد القای دوگانگی و چنددستگی در کشور، تبلیغات مسموم، ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه و شکاف بین دولت و ملت است تا بتوانند به اهداف شوم خود دست یابد.

معاون حقوقی رئیس‌ جمهور با اشاره به رابطه معنوی بین مردم و رهبری و ارکان نظام ادامه داد: با وحدت اجتماعی انسجام ملی و اعتماد بین مردم و مسؤولان می‌توان در تقویت و قدرت انقلاب گام برداشت.

انصاری اضافه کرد: هر روزِ انقلاب نمایشی از تحقق وعده خلل ناپذیر الهی «ان تنصرالله ینصرکم» است که تریبون‌داران، آموزگاران و نویسندگان بازخوانی تاریخ انقلاب را باید برای نسل جوان امروز و فردا تبیین کنند.

وی با اشاره به جنگ تحمیلی و پشتیبانی مالی ۷۰ میلیارد دلاری کشورهای مرتجع منطقه خاطرنشان کرد: ملت ایران با دست خالی در برابر رژیم بعثی ایستادگی کرد و با قدرت خود به پیروزی رسید.

معاون حقوقی رئیس ‌جمهور با بیان اینکه کشور ما دارای ثبات و امنیت بوده و از کشورهای اروپایی امن‌تر است، بیان کرد: امروز فرانسه در هراس از داعش و آلمان، انگلیس و آمریکا در هراس از جریان تروریستی به سر می‌برد.

انصاری ایران اسلامی را کانون امنیت در منطقه دانست و افزود: امروز دشمنان نمی‌خواهند بپذیرند ایران پایگاه ثبات و امنیت منطقه است، گرچه آمریکا هم نمی‌خواهد ایران در سوریه نقش‌آفرین باشد.

وی ادامه داد: ترور ۱۷ هزار شهید ایران اسلامی از سوی منافقان، جنایتی است که اگر با آب دریا بشویند، پاک نمی‌شود.

معاون حقوقی رئیس ‌جمهور اضافه کرد: اگر تصور شود بیان موفقیت‌های دولت مربوط به جناح سیاسی یا شخص رئیس جمهور است، نگاه کودکانه محسوب می‌شود و رقابت‌های کودکانه رسانه و سیاسی که عظمت ملت را نادیده می‌گیرند، جای تأسف دارد.

انصاری خاطرنشان کرد: از بحران فزاینده تورم خطرناک ۴۴ درصد به تورم تک رقمی و حدود ۹ درصد رسیده‌ایم که معجزه بزرگی است؛ این کاهش تورم به معنای ارزان شدن نیست بلکه کاهش سرعت گرانی و مهار اسب سرکش خطرناک تورم بوده است.

وی تصریح کرد: امسال برای نخستین بار تراز بازرگانی به غیر از محاسبات نفتی مثبت شد و صادرات غیر منفی بر واردات پیشی گرفت.

معاون حقوقی رئیس‌جمهور عزم دولت برای مبارزه با قاچاق و فساد را جدی عنوان کرد و افزود: میزان قاچاق کشور از حدود ۲۵ میلیارد دلار به زیر ۱۵ میلیارد دلار رسیده است.

انصاری ادامه داد: با پایش کالاهای وارداتی و صادراتی، ریشه قاچاق ریشه‌ای خشکانده می‌شود.

وی اضافه کرد: اگر در زمینه قاچاق کارشکنی وجود دارد به این دلیل است که برخی به بهانه تحریم، دور زدن  و سوءاستفاده از آن، میلیاردها تومان سود برده که سبب شده پرونده‌های فساد عظیمی در این زمینه ایجاد شود.

معاون حقوقی رئیس‌ جمهور خاطرنشان کرد: مبارزه با فساد با علت است، چراکه مبارزه با معلول هیچگاه پیروز نمی‌شود.

انصاری بیان کرد: دولت در صدد روان‌سازی چرخه امور کشور، بهبود فضای کسب و کار و رفع امضاهای طلایی فسادزا است.

وی افزود: دولت در شرایط سخت مالی، بدهی خود را به سیستم بانکی پرداخت کرده تا توانمند شده و بتوانند با اهدای تسهیلات کمبود نقدینگی واحدهای تولیدی رفع شود.

معاون حقوقی رئیس‌ جمهور ادامه داد: ۲ هزار و ۵۰۰ شرکت دانش‌بنیان از سوی دولت و به همت جوانان فارغ‌التحصیل کشور در عرصه‌های مختلف شکل گرفته است.

انتهای پیام/۷۷۰۰۶/ح۴۰

http://fna.ir/OC5KFF

منبع : farsnews.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,