ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

با این ردیاب کوچک خودرویتان را گم نمیکنید

محققان ردیاب کوچکی را اختراع کرده اند که کمک زیادی به پیدا کردن محل پارک خودرو میکند. اکثر آدم ها وقتی به پارکینگ خودرو بازمیگردند فراموش کرده اند که خودرویشان کجا پارک شده و این تقریبا به معضلی برای این افراد تبدیل شده است چرا که مجبورند زمان زیادی را صرف پیدا کردن ماشینشان بکنند. نشانه گذاری برای یافتن محل پارک هم فایده ای ندارد و گم کردن محل پارک خودرو مساله ای برای خیلی از مردم است . البته این فراموش کردن محل وسایل تنها مختص به محل پارک خودرو نیست . برای خیلی از ما اتفاق افتاده است که وسیله ای را در محلی قرار دهیم و بعد فراموش کنیم و ساعت ها به دنبال آن بگردیم . محققان این مشکل را با اختراع ردیاب کوچک حل کرده اند.

محققان موفق به توسعه دستگاه ردیابی شدند که با وجود ساده بودن و کوچکی، بهتر از تمام ردیاب های گرانقیمت عمل می کند.

طرز کار با دستگاه کوچک ردیاب که TrackR نام دارد بسیار آسان بوده و کافی است که آن را به هر وسیله مهمی که نیاز دارید متصل کنید.

شرکت سازنده این دستگاه کوچک یک اپلیکیشن را به همراه این دستگاه توسعه داده که هم بر روی گوشی های آیفون و هم گوشی هایی که با سیستم عامل اندروید کار می کنند عمل می کند.

ردیاب کوچک

ردیاب کوچک برای پیداکردن محل پارک خودرو

این دستگاه با دقتی بی نظیر می تواند در کمتر از پنج دقیقه می تواند محل دقیق وسیله ای که به دنبال آن می گردید را به شما نشان دهد.

این دستگاه در میان کسانی که اغلب محل پارک خودروی خود را فراموش می کنند بسیار مناسب است.

ردیاب کوچک

ردیاب کوچک برای پیداکردن محل پارک خودرو

از این وسیله جدید می توان بر روی گوشی هوشمند، تبلت، خودرو و بسیاری از وسایل دیگر استفاده کرد.

ردیاب جیبی خودرو هم آمد + تصاویر

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,