ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با حضور در همایش هم‌اندیشی معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری‌های سراسر کشور که در وزارت کشور برگزار شد، اظهار داشت: ایران به هیچ وجه نمی‌پذیرد انتقال حکومت در کشورهای منطقه مبتنی بر اجبار و خشونت و خارج از قاعده قانون و مردم سالاری باشد.

وی افزود: ایران در پی حادثه اخیر ترکیه موضع مخالفت با کودتا اتخاذ کرد زیرا معتقدیم شرایط جهانی به گونه ای نیست که با کودتا حکومتی جابه جا شود.

وزیر کشور پیرامون وضعیت اقتصادی کشور نیز گفت: در عرصه اقتصادی شاهد رکود هستیم که باید تلاش کنیم تا از این رکود خارج شویم.

رحمانی فضلی در ادامه اظهار داشت: دشمنان ما به طور شفاف در حوزه امنیت داخلی ما دخالت می‌کنند، جمع کردن منافقین و سخنرانی یکی از رهبران عربستان دیگر موضوع قابل کتمان نیست. پول خرج می کنند تا بتوانند مخالفان داخلی ما را در شرق و غرب کشور منسجم کنند.

وی افزود: منافقین هم فضای رسانه ای اپوزیسیون را فعال کرده و تحریک فضای اجتماعی و سیاسی را دستور کار دارند و در واقع همه آنها دست به یکی کردند که ایران در منطقه دچار تنش شود. مناطق مرزی و گروه های انحرافی و تکفیری ها و منافقین و موضوع قاچاق جز اولیت های ما در حوزه امنیتی است.

وزیر کشور پیرامون انتخابات نیز گفت: ما کماکان در انتخابات مجری هستیم، هیچ دخالتی را از طرف هیچکس نمی‌پذیریم، در انتخابات مجلس این موضوع را ثابت کردیم و هیچ دخالتی را نپذیرفتیم. بی طرفی کامل دولت و حوزه های اجرایی و تمام دستگاه ها و نهادها در انتخابات باید رعایت شود.

رحمانی فضلی پیرامون زمان انتخابات نیز گفت: در صورتی که با تایید شورای نگهبان انتخابات در ٢٩ اردیبهشت ماه ٩٦ برگزار شود باید از دی ماه ستادهای انتخابات را فعال کنیم. سیاست ما تا برگزاری انتخابت انجام اقل تغییرات است اما هرجا لازم به ترمیم و تقویت باشد حتما انجام می گیرد؛ حتی اگر لازم بدانیم در شب انتخابات هم تغییرات را خواهیم داشت.

انتهای پیام/
 

http://fna.ir/DGE12U

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,