ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سنایی عنوان کرد

۰۹ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۶:۱۲

مهدی سنایی سفیر ایران در مسکو

سفیر ایران در روسیه از راه‌اندازی سایت اینترنتی «بانک اطلاعات اقتصادی و تجاری ایران و روسیه» با حضور رؤسای کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور خبر داد.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه از راه‌اندازی سایت اینترنتی «بانک اطلاعات اقتصادی و تجاری ایران و روسیه» با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و الکساندر نوواک وزیر انرژی روسیه، رؤسای کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور خبر داد.

سنایی با بیان اینکه در این سایت اطلاعات پایه اقتصادی و تجاری درباره ایران به‌زبان روسی برای کاربران روس و اطلاعات پایه اقتصادی و تجاری درباره روسیه به‌زبان فارسی برای کاربران ایرانی قرار داده شده است، عنوان کرد:  امکان تماس شرکتهای تجاری دو کشور با یکدیگر نیز فراهم شده است.

وی به بخش‌های دیگر موجود در سایت نیز اشاره کرده و آورده است: اطلاعات پایه، تجارت خارجی، تجارت دوجانبه، مناطق ویژه، مناطق اقتصادی، نهادهای اقتصادی، اسناد، قوانین، حمل و نقل، امور بانکی، نمایشگاه‌ها و گردشگری است که اهداف مشخصی را دنبال می‌کند.

سفیر ایران در روسیه ارتباط مستقیم و بی‌واسطه بین تجار و بازرگانان ایران و روسیه، تسهیل روابط بین کلیه دریافت کنندگان و ارائه دهندگان خدمات تجاری و اقتصادی دو کشور و کاربرمحوری بودن سایت را از جمله اهداف راه‌اندازی این سایت خواند.

سنایی ادامه داد: کلیه فعالان حقیقی و حقوقی در بخش‌های صادرات، واردات، سرمایه گذاری و خدمات می‌توانند پس از عضویت در پایگاه، نیازمندی‌ها و اطلاعات مرتبط با حوزه تجاری ــ بازرگانی ایران و روسیه را به آن وارد کرده و با سایر فعالان در ارتباط باشند. دسترسی آسان و بی‌واسطه تجار ایرانی و روس به اطلاعات مورد نیاز در زمینه موقعیت اقتصادی، قوانین، وضعیت بازار و زمینه‌های مساعد برای فعالیت در بازار هدف از اهداف دیگر راه‌اندازی این سایت به‌آدرس Irrutrade.ir است.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال204 روز قبل