ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – درحالی‌که لسترسیتی خود را برای بازی برابر سوانسی آماده می‌کند، کلودیو رانیری معتقد است فصلی کاملا متفاوت نسبت به فصل گذشته در انتظار تیمش خواهد بود.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از اسکای، کلودیو رانیری معتقد است فصل دشوارتری نسبت به فصل گذشته خواهند داشت. بااین‌حال این مربی تأکید کرد که فشاری روی تیمش برای کسب پیروزی در این دیدار وجود ندارد. وی در مورد فصل گذشته گفت:

فصل پیش ما فوق‌العاده بودیم. امسال سالی متفاوت خواهد بود. ما باید تلاش کنیم و گل‌های زیادی به ثمر رسانده و بازی‌ها را ببریم. فصل گذشته ما باانگیزه بالایی ظاهر شدیم و شرایط مساعدی برایمان فراهم بود. به همین دلیل معتقدم امسال کار سخت‌تری داریم چراکه پارسال همه‌چیز بر وفق مراد ما پیش رفت.

وی ادامه داد:

فصل گذشته برابر آرسنال دروازه ما ۵ بار روی ضد حملات این تیم باز شد اما امسال به‌خوبی برابر آن‌ها دفاع کردیم و جلوی حملاتشان را گرفتیم.

این مربی ایتالیایی در مورد سوانسی گفت:

خیلی خوب است اگر بتوانیم ۳ امتیاز را کسب کنیم اما آن‌ها هم برای پیروزی خواهد آمد و نهایت تلاششان را خواهند کرد. برای ما این بازی اهمیت خاصی دارد چراکه میزبان هستیم و می‌خواهیم برنده باشیم. اما این بازی با دیدار فصل قبل کاملا متفاوت خواهد بود. آن‌ها بازیکن‌های خوبی دارند و یک مهاجم هدف خوب به خدمت گرفته‌اند. همچنین سیگردسن را دارند و درمجموع تیم خوبی محسوب می‌شوند

گفتنی است لستر سیتی در چارچوب هفته سوم لیگ جزیره میزبان سوانسی خواهد بود

۱۴۰۵

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,