ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

علت چاقی بردلی کوپر

در حالی به بردلی کوپر بازیگر آمریکایی این ایراد به کرات وارد شده که هوای وزن بدنش را ندارد و وقت و بی وقت چاق می شود، بردلی کوپر علت چاقی خود را مربوط به بازی در فیلم سوخته و پر خوری در این فیلم می داند.

 

وی به خبرنگاران در نیویورک گفت:در سفرهای متعددم به لندن دائماً به رستورانی به نام رمزی در این شهر می روم که سرآشپز آن کلیر اسمیت دوست من و یک نابغه در آشپزی است. او در جریان تهیه فیلم «سوخته» که من در آن نقش یک آشپز شکست خورده در حال اوجگیری مجدد را بازی کرده ام نیز مشاور و راهنمای من بود. چطور می توانم دائماً به آنجا بروم و فقط با او حرف بزنم و غذاهای لذیذش را نخورم؟! با این حال شرایط و قصه فیلم «سوخته» بهتر و بیشتر از سایر مسایل وضعیت کوپر و همبازی او در این فیلم یعنی سیه نا میلر را توضیح می دهد.

 بردلی کوپر

 بردلی کوپر در فیلم سوخته

در این فیلم که اواخر تابستان سال پیش اکران شد و فروش قابل توجهی داشت همان طور که قبلاً گفتیم کوپر ایفاگر رل آشپزی است که بعد از مدتی نزول حرفه ای و گرفتاری خانوادگی درصدد بازیابی خود و اوجگیری مجدد است و میلر نیز یک متخصص آشپزی که او استخدام می کند تا در این راه یاورش باشد. 

هر دو بازیگر می گویند ساعات طولانی فیلمبرداری و مرتبط بودن موضوع فیلم با غذاهای لذیذ و هنر آشپزی سبب شد که آنها خواه ناخواه بیش از حد غذا بخورند و اصولاً قادر به پس زدن غذاهای رنگارنگ موجود نباشند. کوپر یک سال بعد از عرضه آن فیلم می گوید:مردی که مسوول آذین و آرایش میزها بود دائماً غذاها را در شرایط لازم قرار می داد و سس و سایر مخلفات را به آن می زد و ما سر می رسیدیم و نمی توانستیم مقاومت کنیم.

 بردلی کوپر در فیلم سوخته

دلایل چاق شدن بردلی کوپر

بلافاصله تکه ای را برمی داشتیم و می خوردیم. خود من یک ظرف سس را کنار دستم گذاشته بودم و مدام روی غذاها می زدم و می خوردم. کار به جایی کشید که حتی سیه نا میلر به کوپر توصیه کرد آن غذاهای بیش از حد چرب را نخورد اما گوش کوپر بدهکار نبود. میلر به او گفت یکی- دو محلول غذایی آنجا کاملاً چرب و مبتنی بر کره است و اگر نخورد به سود اوست اما کوپر کارش را می کرد. البته میلر نیز معترف است که یک غذاخور حرفه ای است و فیلم «سوخته» صرفاً بهانه ای برای افزایش خورد و خوراک او و کوپر بوده است.

 بردلی کوپر

اضافه وزن بردلی کوپر بازیگر مشهور آمریکایی

بردلی برای اولین بار بخاطر بازی در مجموعه های تلویزیونی ای همچون آلیاس و جک و بابی شناخته می شد. سپس بازی وی را در فیلم هایی همچون مرد پاسخ های مثبت و با تو حال نمی کند دیدم. اما شهرت بسیار وی از بخاطر بازی در فیلم های خماری (۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳)، نامحدود (۲۰۱۱) و ای-تیم (۲۰۱۰) شکل گرفت.

راز چاق شدن بردلی کوپر بازیگر مشهور سینما! +عکس

منبع : namnak.com

مجله