ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

پیچز گلدوف، دختر موزیسین معروف ایرلندی باب گلدوف، در روز هفتم آوریل در سن ۲۵ سالگی درگذشت. او تنها چهره مشهوری نیست که به گونه‌ای مرموز از دنیا رفته است. در اینجا نگاهی به مرگ‌های مشکوک مشاهیر هنر و سیاست.

راز مرگ افراد مشهور

 

 راز مرگ افراد مشهور

جسد کورت کوبین (Kurt Cobain)، خواننده معروف گروه نیروانا، در سال ۱۹۹۴ در خانه‌‌اش یافت شد. طرفداران او می‌گویند که همسرش، کورتنی لاو، خودکشی او را صحنه‌سازی کرده است.

راز مرگ افراد مشهور

گفته می‌شود که مرگ الویس پریسلی در سال ۱۹۷۱ بدلیل مصرف زیاد الکل و مواد مخدر بوده است. از طرف دیگر عده‌ای بر این باورند که الویس پریسلی هنوز زنده است. آیا خبر درگذشت او ساختگی بوده است؟

راز مرگ افراد مشهور

قرص خواب را دلیل مرگ مریلین مونرو عنوان کرده‌اند. اما آیا این مرگ واقعا ناشی از خودکشی بوده یا اینکه برادران کندی نقشی در پشت صحنه ایفا کرده‌ بودند؟

راز مرگ افراد مشهور

جیمی هندریکس، نوازنده بزرگ، در سال ۱۹۷۰ بر اثر بیهوشی روی استفراغ خود خفه شد. ۲۰ سال پس از این حادثه، تحقیقات درباره علت مرگ وی از سر گرفته شد اما بی‌نتیجه ماند.

راز مرگ افراد مشهور

جسد جیم موریسون، خواننده گروه The Doors، را در وان حمام آپارتمانش یافتند. او به هنگام مرگ ۲۷ ساله بود. گفته می‌شود که دلیل مرگ او مصرف مواد مخدر بوده است. بدن جیم موریسون اما هیچگاه کالبدشکافی نشد.

راز مرگ افراد مشهور

مخلوطی از قرص‌های مختلف باعث مرگ هیت لجر (Heath Ledger)، هنرپیشه معروف استرالیایی، در سال ۲۰۰۸ شد. آیا اشتباهی منجر به مرگ او شده بود یا او آگاهانه دست به خودکشی زده بود؟

راز مرگ افراد مشهور

در سال ۱۹۹۶ توپک شاکور (Tupac Shakur)، خواننده معروف رپ، حین یک تیراندازی بر اثر اصابت ۱۶ گلوله جان خود را از دست داد. توپک (۲ Pac) در زمینه موسیقی رپ یک افسانه محسوب می‌شود. صدای او بسیار گرم و خاص بود.

راز مرگ افراد مشهور

مایکل جکسون، سلطان پاپ، در سال ۲۰۰۹ درگذشت. دلیل مرگ او مسمومیت ناشی از داروی بیهوشی پروفول عنوان شد.

راز مرگ افراد مشهور

آیا واقعا جان اف کندی ترور شد؟ اکثر آمریکایی‌ها گمان می‌کنند که او قربانی یک توطئه بوده است. کندی که سی و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا بود، روز ۲۲ نوامبر سال ۱۹۶۳ در دالاس تگزاس جان خود را از دست داد.

راز مرگ افراد مشهور

آیا بروس ‌لی به صورت طبیعی مرد یا کشته شد؟ درباره راز مرگ او شایعه‌های زیادی وجود دارد. او در سال ۱۹۷۳ حین فیلمبرداری فیلم Enter the dragon از هوش رفت. گفته می‌شود که او بر اثر مصرف یک قرصد ضد درد که از همکارش “بتی تینگ پی” دریافت کرده بود، دچار ورم مغزی شده بود.

راز مرگ افراد مشهور

در سال ۱۹۹۳ پسر بروس‌ لی، برندن ‌لی، هنگام فیلمبرداری صحنه‌ای از فیلم The Crow به‌اشتباه بر اثر اصابت یک گلوله واقعی درگذشت. او تنها ۲۸ سال داشت.

راز مرگ افراد مشهور

بیش از ۳۰ سال است که علت مرگ ناتالی وود، هنرپیشه آمریکایی، معمایی بزرگ مانده است. او در سال ۱۹۸۱ به هنگام قایقرانی از قایق پرت و در آب غرق شد. علاوه بر ناتالی وود، همسرش رابرت واگنر و هنرپیشه معروف، کریستوفر واکن نیز بر روی این قایق بودند. دلیل مرگ او هیچگاه روشن نشد.

راز مرگ افراد مشهور

مرگ لیدی دایانا در روز ۳۱ اوت ۱۹۹۷ هنوز هم مرموز باقی مانده است. آیا مرگ او واقعا بر اثر یک حادثه بود یا آنکه او را کشتند؟ با وجود اینکه دادگاه تایید کرد که مرگ دایانا بر اثر یک حادثه بوده است، اما هنوز هم شایعه‌هایی درباره قتل او وجود دارد.

منبع : دلگرم

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,