ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

رسیدگی به این پرونده از نوزدهم خرداد سال ۹۰ و در پی ناپدید شدن مرد ۳۱ ساله ای در شهر رشت در دستور کار تیم جنایی قرار گرفت.

همسر این مرد در جریان تحقیقات گفت: شوهرم به نام حامد شامگاه دیروز همراه دوست خود به نام احمد با خودروی پراید مشکی از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت.

همزمان با این شکایت خودرو پراید حامد در یکی از محله های رشت پیدا شد که در داخل آن دست نوشته ای کشف شد که به روی آن نوشته شده بود به دنبال راننده نگردید، یک هفته دیگر جسد او را در سد منجیل پیدا خواهید کرد.

در ادامه جستجوها جسد مرد ناپدید شده در حالی که آثار جراحت بر روی بدنش دیده می شد در سد منجیل پیدا شد.

مأموران که با پرونده قتلی رو به رو بودند تحقیقات گسترده ای را آغاز و متوجه شدند همسر مقتول با دوست شوهرش ارتباط پنهانی دارد.

زن و مرد جوان با افشای این موضوع دستگیر شده و دربازجویی ها عنوان کردند به یکدیگر علاقه داشته و برای ازدواج تصمیم گرفته اند مرد جوان از سر راه بردارند. به همین خاطر او را ا بتدا با قرص خواب‌آور بیهوش کرده و سپس با میله آهنین چندضربه به سرش زده و باعث مرگ او شده بودند. آنها سپس جسد را شبانه داخل سد منجیل انداختند.

 متهمان شهریور سال ۹۱ در دادگاه کیفری استان گیلان محاکمه و مرد جنایتکار به قصاص و زن خیانتکار به حبس محکوم شدند.

حکم مجازات متهمان در شعبه ۱۵دیوان عالی کشورتأیید شد و پس از استیذان و بی نتیجه ماندن تلاش شورای حل اختلاف برای کسب رضایت از اولیاء دم قاتل سحرگاه دیروزدر زندان مرکزی رشت به دار مجازات آویخته شد.

همشهری

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,