ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۱۴ مهر ۱۳۹۵ – ۲۲:۳۱

علی لاریجانی

دبیر شورای اطلاع‌رسانی کهگیلویه وبویراحمد گفت: آیین اختتامیه نخستین کنگره ملی سرداران و ۱۸۸۰ شهید کهگیلویه وبویراحمد صبح فردا با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران و سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی در مصلی شهر یاسوج برگزار می‌شود.

محمد موحدپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی فردا برای حضور و سخنرانی در کنگره ملی سرداران و ۱۸۸۰ شهید کهگیلویه و بویراحمد به این استان سفر می‌کند.

دبیر شورای اطلاع‌رسانی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه لاریجانی در بدو ورود به یاسوج به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدا ادای احترام می‌کند، افزود: علاوه بر اینکه رئیس مجلس شورای اسلامی به عنوان نخستین سخنران آیین نهایی اجلاسیه کنگره ملی شهدا صبح فردا در جمع اقشار مختلف مردم و خانواده معظم شهدا و ایثارگران سخنرانی می‌کند.

وی با بیان اینکه لاریجانی بعد از آن برای حضور در نشست شورای برنامه ریزی استان کهگیلویه وبویراحمد  در یاسوج شرکت می‌کند، عنوان کرد: رئیس مجلس شورای اسلامی عصر پنج شنبه در شورای اداری شهرستان کهگیلویه حضور پیدا می‌کند و روز جمعه در شورای اداری شهرستان گچساران شرکت می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال144 روز قبل