ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

با اشاره به نظام سرمایه‌داری برای به آتش کشیدن منطقه؛

۰۸ مهر ۱۳۹۵ – ۲۱:۰۴

علی عسگری

علی عسگری در اختتامیه اجلاس پیرغلامان حاضر شد و از برکت حماسه حسینی در انقلاب و جنگ فرهنگی سخن گفت.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، اختتامیه چهاردهمین دوره اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی در بندر عباس برگزار شد.

علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما در مراسم اختتامیه آن طی سخنانی گفت: حماسه حسینی حماسه اخلاص و عشق ورزیدن در راه خداست. امام حسین همیشه پرچم عزت داشته و چراغ هدایت بوده است. اوشعله فروزان مبارزه در برابر طاغوت زمانه بود.

وی افزود: نظام سرمایه داری جهانی و استکبار، منطقه ما را به آتش کشیده است. به برکت امام حسین نقشه های آنها شکست خورد. آنها دست بر نمی دارند ولی به برکت امام حسین سرکوب خواهند شد.

رئیس سازمان صدا و سیما تاکید کرد: دشمنان ما جنگ فرهنگی را هم علیه مردم راه اندازی کردند. هرکسی متوسل به امام حسین شد و در راه او قرار گرفت، از دسیسه های دشمن مصون ماند. اگر حماسه حسینی نبود بسیاری از جوانان ما در جنگ فرهنگی و بی دینی از دست رفته بودند.

علی عسگری گفت: در ابتدای انقلاب هم امام خمینی با نام مبارک امام حسین انقلاب را به سرانجام رساند و حکومت اسلامی را مستقر کرد. هر روز قدرت نظام اسلامی ما افزایش پیدا کرده است که این ها همه با عنایت اهل بیت بوده است.

وی در پایان گفت: ان شاالله در آینده نزدیک شاهد فروپاشی قرارگاه مرکزی ولایت کفر خواهیم بود.
انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال148 روز قبل