ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرگزاری فارس، فردا( سه‌شنبه) سوپرجام فوتبال ایران از ساعت 20 و 45 دقیقه بین دو تیم استقلال خوزستان و ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر اصفهان آغاز می‌شود. مسابقه‌ای که مسئولان سازمان لیگ آن را دیدار افتتاحیه لیگ برتر شانزدهم نامیده‌اند.

دیداری که بین دو قهرمان برگزار می‌شود. ذوب آهن قهرمان جام حذفی و استقلال خوزستان قهرمان لیگ برتر پانزدهم هستند و هر دو تیم برای کسب اولین جام در فصل جدید تلاش می‌کنند. 

عبدالله ویسی سرمربی که استقلال خوزستان را قهرمان کرد از این تیم جدا شد و به سپاهان اصفهان رفت. آبی‌پوشان خوزستانی دو  مهره خارجی و ارزشمند خود را هم از دست دادند. موسی کولی‌بالی و خسوس از جمع آبی‌های اهواز جدا شده‌اند. خسوس دروازه‌بان برزیلی بود که توانست در استقلال خوزستان بدرخشد و مشتری‌های زیادی پیدا کرد و در نهایت به گسترش فولاد تبریز پیوست و کولی‌بالی هم به همراه ویسی به سپاهان رفت.

تیم ذوب آهن هم چند بازیکن اسمی و ارزنده خود را نسبت به فصل گذشته از دست داد. کاوه رضایی استقلالی شد و مسعود حسن‌زاده هم از ذوب آهن به سایپا نقل مکان کرد. امیر احمدکامدار و هادی محمدی هم دیگر جدا شده‌های ذوب آهن هستند با این حال ذوب آهن اسکلت اصلی تیمش را حفظ کرده است. یحیی گل‌محمدی همچنان سرمربی تیم ذوب آهن است و به همین دلیل به نظر می‌رسد شانس پیروزی شاگردان گل‌محمدی در این بازی بیشتر از استقلال خوزستان است. شاید به همین خاطر هم باشگاه ذوب آهن حاضر شده هزینه‌های میزبانی سوپرجام را تقبل کند و بازی در اصفهان برگزار شود تا اولین جام را به هوادارانش هدیه بدهد اما استقلال خوزستان پورموسوی سرمربی جدید آبی‌ها تیمی ناشناخته است و شاید این تیم بازهم به شگفتی‌سازی ادامه بدهد.

6 روز بعد از این مسابقه لیگ برتر شانزدهم شروع می‌شود و همه منتظر برگزاری این دیدار افتتاحیه غیر رسمی هستند.

انتهای پیام/ر

 

http://fna.ir/J3HUSO

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,