ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

هلاکت دو ایرانی عضو داعش در سال گذشته

گروه تروریستی داعش فعالیت عضو گیری خود را در ایران هم آغاز کرده است و در سال گذشته دو جوان ایرانی هم جذب این گروه شدند . داعش که در حال حاضر خود را دولت اسلامی نامیده است،گروهی تروریستی فعال است که در عراق و سوریه حضور فعال دارد و بخش های بزرگی از شمال سوریه و عراق را در تصرف خود دارد. این گروه به رهبری ابوبکر البغدادی از جداشده گان از شبکهٔ القاعده تأسیس شده و با دولت های عراق و سوریه و دیگر گروه های شورشی مخالف دولت سوریه وارد جنگ شده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به تلاش داعش برای عضوگیری در ایران، اظهار کرد:داعش تعدادی از عناصر خود را از قصرشیرین و نفت شهر جذب کرده است.

امیر احمدرضا پوردستان، فرمانده نیروی زمینی ارتش صبح امروز در نخستین همایش جنگ ترکیبی که در دانشگاه فناوری و ستاد ارتش برگزار شد، به تبیین ابعاد مختلف دشمنی آمریکا با ایران پرداخت و خاطرنشان کرد:پیش از انقلاب اسلامی دنیا به صورت دوقطبی اداره می شد و دو قدرت آمریکا و روسیه هر کدام کشورهایی را اطراف خود داشتند، در این تقسیم بندی ها ایران مهمترین قمر آمریکا محسوب می شد که مزیت های بسیاری را برای این کشور فراهم می کرد.

داعش

هلاکت دو جوان ایرانی پیوسته به داعش

وی خاطرنشان کرد:آنها افرادی در داخل کشور و در شهرستان های نفت شهر و قصر شیرین و مناطق غربی استخدام کردند و در حال انجام اقداماتی در این مناطق بودند و طی درگیری هایی که در اسفندماه سال گذشته در این مناطق با آنها داشتیم دو نفر از افرادی که به عضویت داعش درآمده بودند به هلاکت رسیدند.

پوردستان با بیان اینکه داعش خود را برای درگیری با ما آماده کرده بود، اظهار کرد:حضور مومنانه نیروهای مسلح و نیروی زمینی ارتش باعث شد که جلوی اقدامات این گروهک تروریستی در کشور گرفته شود.

دو ایرانی عضو داعش کشته شدند

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,