ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

رضا قاسمی دونده المپیکی کشورمان به دلیل پرداخت نکردن مالیات خود اجازه خروج از کشور را ندارد.
 
 این موضوع مربوط به سال ۸۹-۸۸ است ، من در آن سال عضو باشگاه نفت بودم و در لیگ برای این تیم مسابقه می‌دادم. اما به دلیل پرداخت نکردن مالیات آن زمان که مبلغی در حدود ۱۰میلیون تومان است ،مسئولان به تازگی من را ممنوع الخروج کرده اند.
وی ادامه داد: برای حل این موضوع به احتمال زیاد یک شنبه هفته جاری به تهران می آیم تا قبل از اعزام تیم به بازی های المپیک این مشکل را برطرف کنم.
قهرمان ۱۰۰متر آسیا درخصوص اعزام به بازی های المپیک گفت: ۱۹مرداد سال جاری همراه تیم ملی دوومیدانی عازم بازی های المپیک ۲۰۱۶ می شوم و تا قبل از اعزام باید مشکل ممنوع الخروجی ام را حل کنم.
وی درپاسخ به این سوال که چه زمانی حریفانش در المپیک مشخص خواهد شد تصریح کرد: روز ۲۳ مرداد و چند ساعت به شروع مسابقه طی قرعه کشی که برگزار خواهد شد رقیبان من در بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو مشخص می شوند.
وی درباره مهم ترین رقیبانش در المپیک ۲۰۱۶ تصریح کرد: تمام برترین دوندگان جهان اعم از بولت، گاتلین ،تایسون گای،آسافاپاول،مایکل راجرز، یوهان بلیک و … در بازی های المپیک حضوردارند، کسی که به المپیک می آید جزو بهترین هاست ،پس تمامی حریفانم سرسخت هستند.
قهرمان آسیا درخصوص عملکردش در المپیک گفت:سعی می کنم در بازی های المپیک  رکورد خوبی را از خود به جای بگذارم تا بتوانم به مرحله نیمه نهایی دوی ۱۰۰ متر بازی های المپیک صعود کنم.
دونده ملی پوش سرعتی کشورمان درباره شرایط فعلی خودش پیش از شروع بازی های المپیک ۲۰۱۶ اظهار کرد: در حال حاضر در پیست انقلاب اصفهان تمرینات خودم را برای حضور در بازی های المپیک پیگیری می کنم تا با قدرت در این رویداد مهم شرکت کنم.
 دونده سرعتی کشورمان درپاسخ به این سوال که آیا در مسابقات لیگ باشگاه ها شرکت خواهد کرد یا خیر؟ گفت: در حال حاضر چیزی مشخص نیست اما در صورتی که شرایط فراهم شود با یکی از ۲ تیم نفت و ذوب آهن در این مسابقات شرکت خواهم کرد.

 

آفتاب نیوز

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,