ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

تکرار/آیت‌الله مؤمن در گفت‌وگو با تسنیم:

۰۹ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۰:۱۲

آیت‌الله علی مومن

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: دولت حجت‌الاسلام روحانی وقتی بر سر کار آمد قولهایی به مردم داد اما مانند سایر دولتها به آن قولها عمل نکرد.

آیت‌الله علی مؤمن عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره مسئله حقوقهای نجومی حرام و لزوم مقابله با آن، اظهار کرد: اگر منشأ این حقوقها خلأ قانونی است باید به فکر باشیم تا از طریق پرکردن خلأهای قانونی این مسئله را حل کرد. همچنین نیازمند یک قانون دقیق مصوب مجلس هستیم تا مانع این برداشتها شود.

وی با بیان اینکه دولت حجت الاسلام روحانی وقتی بر سر کار آمد قولهایی به مردم داد اما مانند سایر دولتها به آن قولها عمل نکرد، گفت: مردم قدرت خرید پایینی دارند و حاضرند با یک مبلغ ۵۰۰ الی ۶۰۰ هزار تومان زندگی خود را بگذرانند. وقتی در این شرایط صحبت از حقوقهای چند صد میلیونی پیش بیاید مردم نسبت به این نظام مقدس بدبین می‌شوند، لذا باید از راههایی مانند راههای قانونی جلوی این امور به‌طور کلی گرفته شود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه درباره بیانات مقام معظم رهبری که یکی از علل وقوع پدیده زشت حقوقهای نامشروع را آسیبهای ناشی از «مستی اشرافی‌گری» دانستند، خاطرنشان کرد: اینکه این مسائل ناشی از روحیه اشرافی‌گری بوده شکی نیست. حتی اگر این برداشتها موافق قانون باشد و قانون اجازه داده باشد، کسی که دنبال اشرافی‌گری نباشد چنین کاری نمی‌کند.

وی افزود: باید مسئولین درد فقر و نداری را بفهمند. بسیاری از افرادی که شعار می‌دهند نسبت به فقرا، نیازمندان و حتی جمهوری اسلامی احساسی ندارند و بیشتر به فکر پست و مقام خودشان هستند.

آیت‌الله مؤمن با بیان "باید از طریق قانونی کاری بکنیم که اشخاص نتوانند سوء استفاده کنند"، متذکر شد: باید حرکتی از ناحیه مسئولین نظام صورت گرفته شود که به‌سمت کار برای فقرا و پابرهنگان روند چرا که اصل انقلاب نتیجه اعمال آنها بود.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال171 روز قبل