ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با تسنیم:

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۱:۰۵

حسینعلی حاجی‌‌دلیگانی

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفت: نمایندگان بنا دارند در صورتی‌ که توافق «FATF » ملغی نشود تا استیضاح وزیر اقتصاد پیش روند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، در واکنش به قصد دولت برای حضور در توافق «FATF»، اظهار کرد: هر روز دولت اتفاقات تازه‌ای را برای ملت و کشور رقم می‌زند که جز ضرر هیچ چیز دیگری نیست. این توافق با منافع مردم سازگاری ندارد.

وی با اشاره به اینکه توافق FATF یک سیستم صهیونیستی است و تمامی گردشهای پولی و بانکی کشور تحت نظر این سیستم قرار می‌گیرد، افزود: رسانه‌ها باید با روشنگری این توافق، ملت را هوشیار کنند که بدانند وزیر اقتصاد با امضای این توافق چه بلایی قرار است، سر آنها بیاورد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت: توافق FATF استقلال و امنیت کشور را زیر سؤال می‌برد و  این پنهان کاری‌های دولت لطمه جبران ناپذیری به کشور وارد می‌کند.

وی درباره موضع مجلس دهم برای برخورد با این توافق تصریح کرد: نمایندگان ملت از اجرای این توافق بسیار ناراحت و نگران هستند و بنا داریم در صورتی‌ که توافق FATF ملغی نشود تا استیضاح وزیر اقتصاد پیش برویم.

حاجی‌دلیگانی در پایان با اشاره به تحریم سپاه پاسداران توسط دو بانک داخلی کشور گفت: متأسفانه دو بانک ملت و سپه در جت خواست دشمن گام برداشتند و نهادی را مورد تحریم قرار دادند که بازوی انقلاب و ولایت است.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال167 روز قبل