ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

امام جمعه بندرعباس:

۲۲ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۶:۱۵

نعیم آبادی

امام جمعه بندرعباس با تاکید بر اینکه دولت در انتخاب مدیران در مناصب مهم کشور دقت کنند گفت: مسئله فیش‌های حقوقی سبب سلب اعتماد مردم به نظام نشود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته شهرستان با بیان اینکه امروز فرعون مصر در شکل فرعون واشنگتن ظاهر شده است اظهارداشت: آمریکا، ریشه ایران هراسی در دنیا بوده و اقدامات آمریکا به عنوان ریشه ایران‌هراسی در دنیا برضد ایران همانند ظلم فرعون علیه موسی است و نهایتا رسوایی در انتظار این دولت خبیث است.

وی با بیان اینکه چهره‌ها عوض می‌شود اما جریان‌ها یکی است بیان‌داشت: شمرها با نام‌های مختلف همیشه بوده‌اند و حسین‌ها نیز با نام مختلف برای مقابله با این شمرهای زمانه به پا خاسته‌اند.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به مسئله فیش‌های نجومی گفت: دولت باید حواسش را بیشتر جمع کند  و هر کسی را جایگاه‌های مهم کشوری نگمارد.

وی ادامه داد: مناصب مهم کشور نیازمند حضور افراد متخصص متعهد و از خانواده اصیل است تا دچار مشکلات و معضلات مدیریتی نشویم.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان تصریح‌کرد: مسئله حقوقی به انتخاب نادرست برمی‌گردد چرا برخی‌ها اصرار دارند این را به اصل نظام ارتباط دهند.

آیت الله نعیم آبادی ابرازداشت: البته انتقاد هیچ ایرادی ندارد اما  حواسمان باشد مطرح کردن موضوع سبب نشود تا با سوء استفاده دشمنان نظام به سلب اعتماد مردم نسبت به نظام بی‌انجامد.

وی همچنین غفلت را یک خطای جدی خواند و افزود: ما در کشوری زندگی می‌کنیم که امام خامنه ای رهبری آن را در دست دارند و با درایت تمام مسائل را رصد می‌کنند دولت نیز با توجه کامل در انتخاب مدیران در مناصب مختلف و مهم کشور دقت کند.

امام جمعه بندرعباس در ادامه، ریشه تمام آسیب‌ها، معضلات و مشکلات جامعه را در بدگمانی دانست و گفت: گمان بد می‌تواند یک خانواده و حتی یک شهر و کشور را به هم بریزد.

آیت الله نعیم آبادی با اشاره به سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی گفت: هیچ کس شور و شوقی را که در زمان بازگشت این بزرگواران در شهرها و محلات به وجود آمده بود را فراموش نکرده است.

وی با بیان اینکه آزادگان برای هدفی مهم سال‌های سخت اسارت را تحمل کردند گفت: پیام این عزیران این است که سیاسیون با پرهیز از بداخلاقی‌های سیاسی برای تحقق اهداف نظام و اجرای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری به ویژه اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال158 روز قبل