ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

۰۵ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۴:۳۵

دری نجف‌‌‌آبادی

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه دولتمردان از فتنه‌گران و فتنه‌انگیزان باید اعلام برائت و فاصله کنند گفت: "صرفه‌جویی" و "ساده زیستی" سرلوحه کار مسئولان باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اراک که در مصلی بیت المقدس اراک برگزار شد با اشاره به فرارسیدن هفته دولت اظهار داشت: ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان و خدمتگزاران انقلاب اسلامی، یادآور می‌شویم که شهدای انقلاب اسلامی، مدافع حرم به وی‍ژه شهیدان رجایی و باهنر اسوه و الگوهای ارزنده برای خادمان ملت در نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: شهیدان رجایی و باهنر الگوهای ساده زیستی، خدمتگزاری متعهدانه و بی‌تکلف، ولایتمداری به شمار می روند و برای مسئولان و دولتمردان کشور باید الگو و اسوه باشند.

آیت الله دری نجف‌آبادی تصریح کرد: در زمان طول عمر بابرکت شهدای رجایی و باهنر که سعادت معاشرت و دوستی با این شهدای ارزنده انقلاب اسلامی را داشتم، این ساده زیستی و خضوع و علم این دولتمردان را به خوبی درک کرده و به عینه دیدم.

امام جمعه اراک با اشاره به سفر قریب الوقوع هیئت دولت به استان مرکزی گفت: اکنون که این سفر با این تاخیر به استان مرکزی انجام می‌شود‌ مردم استان انتظار دارند تا سهم مردم استان ‌در این سفر فراموش نشده و دولت با دست پر ‌سفر کند.

وی ادامه داد: به هرحال هفته دولت فرصتی برای تبیین و تشریح برنامه‌های اصولی و مهم سرلوحه کار مسئولان است که دولت باید در این مسیر توجه ویژه به فرهنگ، رشد علمی، توسعه اقتصادی، فاصله از فتنه‌گران و فتنه‌انگیزان و صرفه جویی را جزو اصول مهم قرار دهد.

مساجد باید مروج فرهنگ اسلامی و انقلابی در جامعه باشند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به دیدار اخیر ائمه جماعت با رهبرمعظم انقلاب اسلامی گفت: در دیدار اخیر مقام معظم رهبری نکات آموزنده و کلیدی درباره فعالیت مساجد، و وظایف مساجد ایراد فرمودند و تاکید داشتند مساجد باید در خدمت اسلام و ترویج اسلام باشد.

وی افزود: مساجد باید همسوی امام(ره)، انقلاب اسلامی و دفاع از نظام و آرمان‌های انقلاب باشند این درحالیست که متاسفانه در برخی از مساجد از سردادن صلوات، شعار مرگ بر آمریکا و الله اکبر خجالت می‌کشند.

آیت الله دری نجف آبادی ادامه داد: اگر براین روند باشد، امام حسین(ع) هم در ظهر عاشورا از فریاد شعار اسلام ناب محمدی(ص) شرم می‌کرد و در این صورت نام و نشانی از دین پیامبرمکرم اسلام(ص) باقی نبود.

وی اضافه کرد: مساجد پایگاه فعالیت شهدا بوده و البته اوقاف، تبلیغات اسلامی، پایگاه‌های بسیج مساجد باید به فعالیت‌های ترویجی اسلامی، انقلاب کمک کنند.
امام جمعه اراک خاطرنشان کرد: مساجد نباید بی تفاوت و مرده باشند بلکه ما باید مساجدی پویا، زنده و انقلابی داشته باشیم چراکه این مساجد مراکز پرورش شهدای بزرگ انقلاب، دفاع مقدس و امروز شهدای مدافع حرم هستند.

وی افزود: این درحالیست که امروز با دیدن شهدای مدافع حرم، شهدای تیپ فاطمیون احساس خجالت کرده و به جایگاه ارزشمند آنها غبطه می خوریم.

ایران اسلامی در ثبات و امنیت کامل به سر می برد

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به امنیت در ایران اسلامی گفت: درحالیکه منطقه در آتش می سوزد و در همسایه های خود شاهد جنگ و خونریزی هستیم ایران اسلامی در ثبات و امنیت کامل به سر می برد.

وی افزود: این درحالیست که دشمن با حمایت آل سعود، رژیم صهیونیستی و استکبار همانطور که مسئولان در این روزها گزارش دادند به دنبال ایجاد اغتشاش در ایران هستند که خدا را شاکریم که با تیزبینی، هوشیاری و آمادگی نیروهای امنیتی  و نظامی و قوای مسلح در این راه شکست خورده اند.

آیت الله دری نجف آبادی خاطرنشان کرد: نقد باید سازنده باشد و این نقد سازنده درست است درحالیکه نباید نقدها به تخریب  تبدیل گردد چراکه تخریب امری ممنوع است.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال180 روز قبل