ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

ملی پوشان والیبال و تماشای افتتاحیه با تبلت

در اتفاقی عجیب و قابل تامل، سید محمد موسوی، میر سعید معروف و شهرام محمودی سه ملی پوش تیم والیبال ایران در مراسم افتتاحیه بازی های المپیک در بین رژه رونده های کاروان کشورمان حضور نداشتند و مراسم را از هتل محل اقامتشان تماشا کردند.

مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۶ ریو در ورزشگاه ماراکانا برگزار شد و کاروان ایران هم با حضور ورزشکاران و مربیان المپیکی اش از مقابل جایگاه عبور کرد.

افتتاحیه المپیک ریو

غیبت ملی پوشان در افتتاحیه ریو

نکته جالب این است که سه ملی پوش والیبال ایران به نام های سید محمد موسوی، سعید معروف و شهرام محمودی در جمع سایر ورزشکاران ایران و در مراسم رژه حضور پیدا نکردند. موسوی با انتشار عکسی از خود به همراه معروف و محمودی در فضای مجازی نوشت:«تماشای افتتاحیه با تبلت؛ان شالله ٢٠٢٠»

نام امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران را در لیست اعضای حاضر در رژه قرار نداده بودند که این مساله باعث اعتراض و البته اعتصاب ستاره های والیبال شد. آنها با اینکه آرزوی حضور در المپیک را داشتند اما در مراسم افتتاحیه حاضر نشدند و ترجیح دادند به نشان اعتراض در دهکده بمانند و از تبلت مراسم را تماشا کنند. 

این در حالی است که سعید معروف چند ساعت قبل از شروع مراسم افتتاحیه با انتشار عکسی از امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایران نوشت:«سرپرستی که با وجود غم از دست دادن پدر، تیمو تنها نذاشت تا به مشکل برنخوریم و کاروانی که حتی لباس به ایشون نداد تا بتونه تو مراسم افتتاحیه شرکت کنه. اینجا علی رغم وجود مدالهای رنگارنگ، جای مدال انسانیت خالیست. بدون تو حتی افتتاحیه المپیک هم برای ما معنا ندارد.»

افتتاحیه المپیک ریو ، رژه کاروان ایران در افتتاحیه المپیک ریو بدون والیبالیست ها

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,