ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – ژرمین دفو، بازیکن اسبق تیم ملی انگلیس در مورد شرایط وین روین صحبت کرد. دفو به رونی توصیه کرد  که از یوگا و سرمادرمان استفاده کند تا بتواند به حضور در سطح اول فوتبال جهان ادامه دهد.

به گزارش وبسایت نود، رونی پس از ثبت رکورد ضعیف یک گل در سیزده بازی در فصل ۱۷-۲۰۱۶ جایگاهش در ترکیب اصلی تیم ملی انگلیس و منچستریونایتد را از دست داده است. رونی که به زودی ۳۱ ساله می شود با انتقادات زیادی مواج هشده اما دفوی ۲۴ ساله به او توصیه کرده که مثل گیگز به سراغ سرمادرمانی و یوگا برود. دفو در مصاحبه با میرور گفت:

آیا سن فقط یک عدد است؟ صد در صد همین طور است. رایان گیگز این را ثابت کرد. او به خوبی می دانست که چه کار می کند و از پیلاتس و یوگا استفاده می کرد. شرینگام هم تا ۴۰ سالگی بازی کرد. فکر کنم لس فردیناند هم تا ۳۸ سالگی به بازی کردن ادامه داد. اگر خوب تمرین کنی و مراقب خودت باشی مشکلی برای ادامه بازی کردن نخواهی داشت.”

دفو می گوید که انتقادات از رونی پس از عملکرد وی و رکورد شکنی هایش ناعادلانه است:

باورنکردنی است. مردم اغلب کاری که که کرده را و عملکردی که در عرصه فوتبال داشته را فراموش می کنند. کافی است به رکوردهایش نگاه کنید. حرفهایی که راجع به او زده می شود از نظر من کمی خشن است. مسلما لحظه از از دوران فوتبال یک بازیکن می رسد که نمی تواند مثل قبل باشد. وقتی به رکوردهایی بی نظیر می رسی سخت است که بتوانی در همان سطح بمانی اما مردم گاهی فراموش می کنند که چه کارهایی کردی و چه تعداد گل به ثمر رسانده ای. رونی نه تنها در  تیم ملی انگلیس بلکه در یونایتد هم آمار فوق العاده ای داشته است. او زمانی یک پسر اعجاب انگیز بود که برای کشورش بازی می کرد و حالا مردم از او انتقاد می کنند. او یکی از مستعدترین بازیکنانی است که تیم ملی انگلیس دیده است. به نظرم حرفهایی که زده می شود ناعادلانه است. به او توصیه می کنم که از سرمادرمانی استفاده کند. رونی ۳۰ ساله است و کارهایی باورنکردنی در فوتبال انجام داده است. او آقای گل است و سعی می کند از فرصت ها و موقعیت هایش استفاده کند اما من تصمیم نهایی را نمی یرم چون که سرمربی منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس نیستم.

۱۱۴۰

مجله