ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

عصر امروز در دفتر نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان

۱۳ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۱:۲۱

تسنیم کاشان

دفتر نمایندگی خبرگزاری تسنیم در شهرستان کاشان عصر امروز در دفتر نماینده‌ ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان با حضور مدیران ارشد خبرگزاری تسنیم و جمعی از مسئولان شهری و استانی افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، سید حسین ساداتی‌نژاد با بیان این خبر اظهار داشت: آئین افتتاح رسمی دفتر نمایندگی خبرگزاری تسنیم در شهرستان کاشان، عصر امروز ساعت ۱۸ در دفتر آیت‌الله عبدالنبی نمازی نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان با حضور مدیرعامل خبرگزاری تسنیم و جمعی از مدیران ارشد این خبرگزاری و مدیران شهری و محلی افتتاح می‌شود.

وی افزود: سرلوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر معرفی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و امیدآفرینی بین مردمی که به‌فرموده بنیان‌گذار انقلاب اسلامی صاحبان اصلی انقلاب هستند، یکی از اصلی‌ترین رویکردهای تسنیم در دفتر نمایندگی خبرگزاری تسنیم در شهرستان کاشان به شمار می‌رود.

مدیر دفتر نمایندگی خبرگزاری تسنیم در کاشان افزود: از همین رو به‌منظور پوشش کامل اطلاع‌رسانی در مناطق مختلف شهرستان، مراسم افتتاح دفتر نمایندگی این خبرگزاری در کاشان؛ عصر امروز با حضور فرماندار کاشان، رئیس اداره ارشاد کاشان، شهردار و شورای شهر کاشان، جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و انتظامی، مدیران نشریات محلی و خبرنگاران فعال شهرستان افتتاح می‌شود. 

انتهای پیام/ 

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال167 روز قبل