ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سخنگوی ستاد بزرگداشت شهدای منا در گفت‌وگو با تسنیم:‌

۲۱ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۱:۵۱

سعید اوحدی

سخنگوی ستاد بزرگداشت شهدای منا با بیان اینکه دعای عرفه امسال در مصلی‌ها و گلزارهای شهدای سراسر کشور برگزار خواهد شد، گفت:‌ این مراسم معنوی اعلام انزجار از وهابیت و شجره خبیثه آل سعود است.

سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشاگاه خبرنگاران تسنیم«پویا» درباره برنامه‌های ستاد بزرگداشت شهدای منا اظهار کرد: مراسم پرفیض دعای عرفه که عصر امروز در سراسر کشور برگزار می‌شود، آخرین برنامه ستاد بزرگداشت شهدای منا خواهد بود.

وی ادامه داد: مراسم دعای عرفه امروز از ساعت ۱۵ همزمان در سراسر مصلی‌ها و گلزارهای شهدا در نقاط مختلف کشور برگزار خواهد شد.

سخنگوی ستاد بزرگداشت شهدای منا تصریح کرد:‌ مراسم دعای عرفه امسال با رویکرد بزرگداشت شهدای فاجعه منا، اعلام انزجار نسبت به تفکر وهابیت، نفی شجره خبیثه ملعونه آل سعود و نفرت از موضعگیریهای اخیر حکام سعودی برگزار خواهد شد.

اوحدی به برگزاری مراسم پر فیض دعای عرفه در تهران اشاره کرد و گفت: این مراسم از ساعت ۱۵ در مصلی حضرت امام خمینی(ره) و با حضور خیل عظیم مردم، خانواده‌های شهدای منا و مکه و مسئولان کشوری و لشکری برگزار خواهد شد.

وی افزود: دربهای ورودی به مصلی تهران از ساعت ۱۴ به روی مردم گشوده خواهد شد و مشتاقان می‌توانند در این مراسم حضور پیدا کنند.

سخنگوی ستاد بزرگداشت شهدای منا تصریح کرد: از تمامی هیئتهای مذهبی، مردم شهید‌پرور و شیفتگان عصمت و طهارت دعوت می‌شود تا امروز در این مراسم معنوی حضور پیدا کنند و با اعلام انزجار از وهابیت و آل سعود، مشت محکمی بر دهان این شجره خبیثه ملعونه و ایادی آن بزنند.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال164 روز قبل