ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرگزاری فارس از لنگرود، سردار حسین اشتری عصر امروز در یادواره «سرداران، فرماندهان و ۱۴۲ شهید والامقام کومله» این شهرستان با گرامیداشت یاد شهدا و شهدای منا اظهار کرد: آنهایی که دم از حقوق بشر می‌زنند و در رسانه‌ها هیاهو راه می‌اندازند چگونه در مقابل چنین جنایتی سکوت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه دفاع از حقوق بشر کجاست، افزود: اگر جایی دشمن لبخندی به طرف مردم ما می‌زند برای فریب دادن مردم است و حضرت آقا فرمودند نباید به دشمن اعتماد کنیم.

فرمانده ناجا مردم ایران را هوشیار خواند و گفت: زمانی موفق و پیروز می‌شویم که فرمایش‌های حضرت آقا را با تمام وجود قبول داشته باشیم و ثابت شد که دشمن بر دشمنی‌ خود پایدار است و چهره فریبکارانه‌ای دارد.

وی با اشاره به شهادت زائران خانه خدا در سال گذشته، گفت: به دلیل بی‌کفایتی حکام سعودی ۷ هزار زائر بیت‌الله‌الحرام در سرزمین وحی به شهادت رسیدند که بالغ بر ۵۰۰ نفر از این شهدا ایرانی بودند.

اشتری با بیان اینکه آمریکا و ایادی آنها مانند عربستان چه پاسخی برای مسلمانان جهان دارند، ادامه داد: اگر یک نفر به دلیل جنایت و با حکم الهی در کشور ما اعدام شود آنها دم از حقوق بشر می‌زنند و چنان جنجالی در فضای عمومی و رسانه‌ها ایجاد می‌کنند که گویا در ایران هیچ حقوقی نیست در حالی که برای زائران بی‌گناه و در حال طواف خانه خدا که به شهادت رسیدند دم بر نمی‌آورند.

وی به فریبکاری دشمن اشاره کرد و افزود: اگر جایی لبخندی به روی مردم کشورمان می‌زنند برای فریب دادن مردم ماست البته مردم ایران هوشیار و آگاه هستند و طبق فرمایش‌های مقام معظم رهبری هرگز نباید به دشمن اعتماد کنیم.

فرمانده ناجا با بیان اینکه هر گاه بی‌توجهی کردیم در هر سطحی که بودیم ضرر کردیم، گفت: زمانی پیروز می‌شویم که فرمایش‌های حضرت آقا را اجرایی کنیم و با تمام وجود قبول داشته باشیم.

وی اقدام دشمن علیه ایران اسلامی را اثبات‌ شده دانست و خاطرنشان کرد: ما اثبات کردیم که می‌خواهیم مستقل و زیر پرچم رهبری باشیم و مردم ما در تمام دوره ثابت کردند که پیرو رهبری هستند و دلیل این ادعا شهدایی بوده که تصاویر نورانی آنها زینت‌بخش محافل ما هستند.

اشتری با اشاره به اینکه ده‌ها شهید و صدها مجروح و جانباز تقدیم انقلاب و نظام شده است، یادآور شد: کجای دنیا چنین مردمانی داریم که برای اعتقادهای خود جانشان را فدا کنند و نمونه این مردم در تاریخ و صدر اسلام نیز سراغ نداریم.

وی خدمتگزاری به مردم ایران را افتخاری بزرگ خواند و خاطرنشان کرد: شهدای والا مقامی مانند املاکی و عبدالکریمی داریم که اگر به وصیتنامه و یا زندگی اجتماعی آنها توجه کنیم می‌توان ده‌ها کتاب نوشت.

امنیت مثال‌زدنی ایران حاصل خون شهدا

فرمانده نیروی انتظامی امنیت امروز کشور را به برکت شهدا مثال‌زدنی دانست و تصریح کرد: در یک برهه از پیروزی انقلاب اسلامی شهدایی در کردستان، شرق و غرب و جنوب کشور داشتیم و در یک مرحله دیگر شهدای دفاع مقدس و امروز نیز شهدایی داریم که برای نظم و امنیت کشور جان می‌دهند و شهدای مدافع حرم هستند.

وی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم نبرد با دشمن را به کیلومترها دورتر از مرز کشور کشانده‌اند، اظهار کرد: قبل از اینکه دشمن با توطئه‌های خود به مرزهای کشورمان نزدیک شود و آنها را عملی کند شهدای مدافع حرم جنگ را به بیرون از مرزهای کشور کشاندند تا آنها نتوانند به مرزهای ما نزدیک شوند.

اشتری اضافه کرد: به برکت هدایت‌های حکیمانه رهبر و خون شهدا و ایثارگری ایثارگران و به برکت روحیه جهادی که در مردم ما به‌ویژه بسیجیان، سپاه، ارتش، نیروی انتظامی وجود دارد و با همدلی و همزبانی و هوشیاری مردم، امروز امنیت خوبی در کشور حاکم است و باید از این امنیت پاسداری و نگهداری کنیم.

فعالیت هر بسیجی و پایگاه در کشور خاری در چشم دشمن است/ مبارزه نیروی انتظامی با اشرار

وی با اشاره به اینکه امروز هر پایگاه و بسیجی که در کشور فعالیت می‌کند خاری در چشم دشمنان است، گفت: در هر جایی که یک رزمنده وجود دارد موجب نابودی دشمنان و دلگرمی مردم است و نیروی انتظامی نیز افتخار می‌کند که خدمتگزاری کشور را به‌عهده دارد.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی هر ماه و هر هفته شهدایی را برای امنیت کشور در مبارزه با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر و کسانی که به ارزش‌های ما هجوم آوردند تقدیم انقلاب می‌کند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در حال مبارزه با اشرار و قاچاقچیان است، خاطرنشان کرد: این مبارزه برای فراهم کردن امنیت، نظم و آسایش مردم است.

اشتری با اشاره به اینکه هر جایی از کشور که روحیه ایثارگری، جهادی و بسیجی باشد آنجا رشد و تعالی است، افزود: امروز به برکت روحیه جهادی رزمندگان در تمام عرصه‌های مختلف پیروز هستند.

وی ایران را به برکت روحیه جهادی قدرت برتر دنیا دانست و یادآور شد: دشمنان نمی‌توانند علیه کشور ما حرکتی داشته باشند و این قدرت برتر به واسطه روحیه جهادی و ایثارگری است.

فرمانده ناجا تصریح کرد: دانشمندان ما در عرصه دفاعی همان کسانی هستند که سابقه جنگ و دفاع داشته و یا از خانواده آنها هستند.

وی با بیان اینکه امروز موفقیت در هر عرصه‌ فرهنگی، علمی و اقتصادی و… ناشی از روحیه جهادی است، خاطرنشان کرد: باید این روحیه را در خود حفظ کنیم و طبق فرمایش مقام معظم رهبری رمز موفقیت ما در کشور حفظ روحیه انقلابی است.

اشتری اضافه کرد: اگر دشمن در جنگ فرهنگی و نرم روحیه جهادی را از ما بگیرد موفق است و البته نمی‌تواند این کار را کند همانگونه که در جنگ سخت نتوانست کاری انجام دهد و باید هوشیار باشیم.

دشمن به دنبال عفت‌زدایی و بی‌عفتی در جامعه است

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال عفت‌زدایی و بی‌عفتی در جامعه است، متذکر شد: باید دقت کنیم و هوشیار باشیم که دشمن رخنه نکند و به اهداف خود نرسد و چنین هم نمی‌شود و در هر عرصه‌ای که دشمن وارد شود شکست می‌خورد.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر ضرورت پیروی از مقام معظم رهبری، گفت: باید پیرو احکام الهی و ولی‌فقیه بوده و برای پیروزی در کارها و امنیت کشور پیرو راه شهدا باشیم و بهترین روش نیز تبعیت از رهبری است.

انتهای پیام/۲۳۰۰/آ ۴۰/

http://fna.ir/3D8TTV

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,