ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز:

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۰:۰۲

جلسه ی درس اخلاق آیت‌الله سید مهدی حسینی همدانی در کرج

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز گفت: یکی از دلایل دشمنان در تضعیف توان نظامی ما کاهش پشتیبانی از نیروهای مقاومت مانند حزب‌الله و انصارالله است و مسائلی مانند توافق FATF به همین منظور پیگیری می‌شود تا عقبه‌ مالی آنها را از بین ببرند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج،به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام‌جمعه کرج؛ آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی در دیدار با ارکان لشگر ده سیدالشهدا(ع) اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس این لشگر کنار لشگر حضرت رسول(ص) نقش مهم و ویژه‌ای در مسائل آن روز داشتند.

وی افزود: نیروهای لشگر ده باید آمادگی خود را روزبه‌روز افزایش دهند و فعالیت‌های تخصصی خود را عمیق‌تر دنبال کنند؛ در عین‌ حال خاستگاه و وظیفه‌ اصلی خود را فراموش نمی‌کنند، شما ادامه‌دهنده‌ راهی هستید که شهیدان با شناخت و آمادگی کامل در آن قدم گذاشتند.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز ادامه داد: کار شما مضاعف است و باید در زمینه‌های مختلف فعال باشید؛ هم در زمینه‌های آمادگی جسمانی و توان رزم و هم در توسعه و حفظ معارف الهی و دینی و مسائل معرفتی باید دائماً خود را تقویت کنید تا از جایگاه اصلی خود تنزل نکنید.

امام‌جمعه کرج یادآور شد: در حال حاضر، ما در یک هجمه‌ فکری و فرهنگی نرم قرار داریم که نیروهای ارزشی ما هم  در خطر هستند، بنابراین باید بنیه‌ معنوی و معرفتی خود را محکم‌تر کنیم؛ به همین منظور باید برنامه‌هایی داشته باشیم که انگیزه‌های موجود به‌‌سادگی از بین نرفته و بلکه تقویت شوند.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز خاطرنشان کرد: اگر دشمن به‌‌اندازه‌ سر سوزنی فرصت حمله به کشور داشت، کوتاهی نمی‌کرد، دشمنان می‌دانند که نقاط استراتژیک و ضعف‌هایشان در تمام جهان زیر پوشش توان نظامی ماست و به همین دلایل جرئت حمله ندارند؛ لذا به‌دنبال ضربه زدن به مردم‌اند تا با استفاده از امکان جنگ نرم، عقبه‌ مردمی نظام را تضعیف کنند.

وی افزود: دلیل دیگر دشمنان در تضعیف توان نظامی ما، کاهش پشتیبانی از نیروهای مقاومت مانند حزب‌الله و انصارالله است و مسائلی مانند توافق FATF نیز به همین منظور پیگیری می‌شود تا عقبه‌ مالی آنها را نیز از بین ببرند که متأسفانه آقایان هم به این مسئله تن داده‌اند که آسیب‌های جدی برای عقبه‌ دفاعی و استراتژیک ما در بر خواهد داشت.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال171 روز قبل