ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

استاد حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با تسنیم:

۲۰ مهر ۱۳۹۵ – ۰۶:۲۳

آیت الله حسنعلی خزائلی

استاد حوزه علمیه قم گفت: دشمن می‌کوشد با ایجاد انحراف در عزاداری‌ها و تهی کردن عزاداری‌ها از محتوای اصیل اسلامی و شیعی و هویت ظلم‌ستیزی، مردم را صرفاً به یک سری ظواهر که متأسفانه برخی از آن‌ها جزو بدعت‌هاست، مشغول کند.

آیت‌الله حسنعلی خزائلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، بابیان اینکه پیام ماندگار نهضت سرخ حسینی برای همیشه تاریخ منشاء رشد، تحول و تحرک است، اظهار داشت: امروز اگر ما می‌خواهیم در برابر دشمنان امام حسین (ع) و زینب کبری (س) بایستیم راهش این است که در مسیر بصیرت و آگاهی دینی مردم و جوانان بکوشیم.

استاد حوزه علمیه قم افزود: اینکه چه مسائلی سبب شد کوفیان، امام حسین(ع) را درست ۵۰ سال بعد از ارتحال پیامبر اسلام(ص) به شهادت برسانند باید دلایل و زمینه‌های آن به خوبی برای مردم به‌ویژه نسل جوان تبیین شده و در همین باره به شبهات نیز پاسخ لازم داده شود.

خزائلی در ادامه بابیان اینکه ترس و واهمه امروز دشمنان ما از وجود فرهنگ و تفکر عاشورایی در این کشور است، گفت: از آنجا که دشمن در برابر این ملت نمی‌تواند به پیروزی دست یابد، بنابراین می‌کوشد با ایجاد انحراف در عزاداری‌ها و تهی‌کردن عزاداری‌ها از محتوای اصیل اسلامی و شیعی و هویت ظلم‌ستیزی، مردم را صرفاً به یک سری ظواهر که متأسفانه برخی از آن‌ها جزء بدعت‌ها است، مشغول کند.

وی خاطرنشان کرد: وعاظ، منبری‌ها و نیز مداحان اهل‌بیت(ع) با نصب العین قرار دادن فرمایشات امام(ره)، مقام معظم رهبری و مراجع تقلید، بتوانند هر چه بیشتر در جهت رشد و ارتقای بصیرت و شناخت جامعه به‌منظور تشخیص درست حق و باطل گام بردارند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال138 روز قبل