ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم ملی فرانسه اعتقاد دارد آنتونی مارسیال دیگر آن بازیکن خسته حاضر در یورو ۲۰۱۶ نیست و به در حال بازگشت به دوران اوج است.

به گزارش وبسایت نود، دیدیه دشام پس از پیروزی ۳-۱ شب گذشته فرانسه مقابل ایتالیا در دیداری دوستانه به تمجید از آنتونی مارسیال ۲۰ ساله که گل نخست فرانسه در این بازی را بثمر رساند پرداخت و عنوان کرد این بازیکن از یورو ناامید کننده ای که پشت سر گذاشت درس خواهد گرفت.

دشام به نقل از فورفورتو پس از بازی به خبرنگاران گفت:

او اولین کسی بود که از عملکردش در یورو راضی نبود. من با آنتونی درباره یورو صحبت کردم. با خستگی وارد یورو شد چون فصل بسیار طولانی را سپری کرده بود. او بازیکن جوانی است و باید چنین لحظاتی را تجربه کند.

او از یورو و همچنین من انتظار بیشتری داشت اما شرایط دشوارتر از این ها بود. او باید از این تجربه درس بگیرد تا پیشرفت کند. همانطوری که به خودش گفتم، عملکردش در فصل گذشته و همچنین توانایی هایش را فراموش نکردم. او حالا یک فصل جدید را آغاز کرده است.

از قبل قرار شد که مارسیال در ترکیب ابتدایی تیم برای بازی مقابل ایتالیا قرار بگیرد. زمانی که در چنین شرایط بدنی و ذهنی قرار داشته باشد، همیشه برای حریفان خطرناک خواهد بود. این چیز خوبی است.

۲۰۳۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,