ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دستگیری ۱۹ خرده‌فروش مواد مخدر در تویسرکان

 فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان از دستگیری ۱۹ خرده‌فروش مواد مخدر در تویسرکان خبر داد.

محمد معصومی امروز در گفت‌وگو با   فارس در همدان از دستگیری ۱۹ خرده فروش مواد مخدر در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی طی ۱۰ روز گذشته در شهرستان تویسرکان خبر داد.

وی گفت: به منظور افزایش احساس امنیت در بین شهروندان و با رویکرد مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و دستگیری فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر، طی ۱۰ روز گذشته، طرح پاکسازی در مناطق آلوده شهر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر و با همکاری کلانتری و دیگر پلیس‌ها به اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان افزود: در این طرح مقدار ۲ کیلو و ۴۵۴ گرم انواع مواد مخدر کشف و تعداد ۱۹ نفر خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر و ۶۷ معتاد ولگرد و متجاهر در این زمینه دستگیر و جمع‌آوری شدند.

وی با اشاره به اینکه اعتیاد کانون گرم خانواده را متلاشی می‎کند، ادامه داد: در راستای پیشگیری و ریشه‌کن کردن این بلای خانمانسوز، نیاز به مشارکت عمومی و همکاری شهروندان است.

معصومی گفت: والدین باید خطرات عوارض مصرف مواد مخدر را برای فرزندان خود تشریح کرده و آنها را از عواقب مصرف مطلع کنند.

وی افزود: از شهروندان نیز می‎خواهیم در صورت مشاهده و برخورد با هر گونه تهیه، توزیع و فروش مواد مخدر موضوع را از طریق مرکز فوریت‎های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.
 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,