ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دستگیری یک شرور مسلح در جنوب کرمان

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمان از دستگیری شرور مسلح تحت تعقیب در عملیات اطلاعاتی روز گذشته پلیس خبر داد.

 به گزارش ایسنا، سرهنگ محمد رضا پرواز با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره شرارت در شهرستان های جنوبی و با توجه به حساسیت بالا و امنیتی بودن موضوع شناسایی و دستگیری عامل در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

 

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده، توانستند عامل شرارت را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه متهم را در ایست و بازرسی راین دستگیر کنند.

 

پرواز ‌تصریح کرد: در بازرسی از خودروی شرور سابقه دار یک قبضه اسلحه جنگی و یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز کشف شد.

 

وی بیان کرد: این متهم دارای سوابق کیفری متعدد، شرارت و ایجاد ناامنی، رعب و وحشت و اخلال در نظم و امنیت شهروندان در جنوب استان کرمان خصوصا شهرستان جیرفت می باشد.

 

پرواز اظهار کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی و پلیسی به شرارت های خود از جمله سرقت مسلحانه، قتل، راه بندی، حمل سلاح غیر مجاز، زور گیری و چندین مورد تیراندازی در سطح شهرستان جیرفت اعتراف کرد.

 

رئیس پلیس امنیت عمومی استان در پایان با اشاره به اینکه این شرور مسلح پس از دستگیری برای سیر روند قانونی تحویل دستگاه قضا شد، گفت: اشراف اطلاعاتی از اولویت های پلیس است و ما به هیچ عنوان اجازه فعالیت به مخلان نظم، آسایش و آرامش مردم نخواهیم داد.

 

 

منبع : بیتوته

مجله