ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دستگیری سرکرده باند بین المللی قاچاق هزار تن مواد

رئیس کل دادگستری البرزاعلام کرد که یکی از سرکردگان باند بین المللی قاچاق یک هزار تن مواد مخدر کشور در این استان شناسایی و دستگیرشد.

 به گزارش خبرآنلاین ، احمد فاضلیان افزود: این فرد در طول فعالیت ده ساله اش، سالانه حداقل ۱۰۰ تن مواد مخدر را به طرق مختلف وارد کشور کرده یا ترانزیت مواد مخدر داشته است.

 

وی اضافه کرد: متهم ساکن در کشورهای افغانستان، پاکستان ، تایلند و حاشیه خلیج فارس محل سکونت داشته و به صورت شبکه ای و ترانزیت مواد مخدردر شرق و غرب کشور فعالیت می کرد.

 

رئیس کل دادگستری البرز در ادامه بیان کرد: این فرد تحت پوشش شرکت های تجاری که در کشورهای مختلف به ثبت رسیده است به فعالیت در زمینه قاچاق مواد مخدر اقدام کرده است و عواملی هم در افغانستان و پاکستان با وی همکاری می کردند.

 

وی با بیان اینکه این فرد یک هزار تن مواد مخدر را به صورت شبکه ای و ترانزیت در شرق و غرب کشور در طول ۱۰ سال فعالیت جابجا کرده است، افزود: از این متهم ، اموال منقول و غیرمنقول متعددی که میلیاردها تومان ارزش دارد، کشف و ضبط شده است.

 

رئیس کل دادگستری استان البرز در پایان در رابطه با آخرین وضعیت پرونده خاطرنشان کرد: کیفرخواست پرونده صادر شده و در دادگاه در حال رسیدگی است.

 

منبع : بیتوته

مجله