ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۰۶ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۸:۰۵

وزارت ورزش و جوانان

سرپرست اداره کل حراست وزارت ورزش و جوانان از دستگیری تعدادی از مدیران ورزشی و افراد مرتبط به آنها در یکی از استان‌های کشور به اتهام مشارکت در فساد مالی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در خصوص مقابله جدی با فساد و حسب توصیه‌های وزیر ورزش و جوانان مبنی بر مقابله با فساد در حوزه ورزش، اقدامات خوبی صورت پذیرفته که از جمله آنها می‌توان به برگشت مبالغ قابل توجهی از اموال دولتی و دستگیری تعدادی از افراد متخلف اشاره کرد.

سرپرست حراست وزارت ورزش و جوانان گفت: در ادامه پیگیری‌های به عمل آمده و با همکاری حراست وزارت ورزش و جوانان، امروز در یکی از استان‌های کشور تعدادی از مدیران ورزشی و افراد مرتبط به آنها به اتهام مشارکت در فساد مالی، توسط دستگاه امنیتی با حکم مرجع قضایی دستگیر شدند و تحقیقات اولیه از متهمان آغاز شده است.

سرپرست اداره کل حراست وزارت ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: این اداره کل، ضمن پیگیری پرونده و شناسایی و تعقیب همه افراد ذی مدخل در حوزه ورزش و خارج از آن، اطلاعات تکمیلی را اعلام خواهد کرد.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال182 روز قبل