ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

معاون وزیر بهداشت:

۲۲ مهر ۱۳۹۵ – ۱۸:۵۵

معاون وزیر بهداشت خانواده پرشک تبریزی

معاون وزیر بهداشت در بررسی وضعیت فوت خانواده پزشک تبریزی از همه به ویژه رسانه‌ها خواست از هر گونه گمانی‌زنی و قضاوت‌های شتابزده خودداری کنند تا دستگاه‌های امنیتی و قضایی ابعاد اصلی این حادثه را کشف کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی تبریز، ایرج حریرچی با حضور در بیمارستانی که پدر، مادر و برادر پزشک تبریزی، علیرضا صلحی بستری هستند از آنان عیادت کرد و در جریان روند درمان آنها قرار گرفت.

در پی درگذشت همسر و مادربزرگ دکتر صلحی و تاکید وزیر بهداشت مبنی بر پیگیری موضوع تا حصول نتیجه، ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت به عنوان نماینده ویژه وزیر بهداشت و صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عیادت سایر اعضای خانواده صلحی رفتند.

حریرچی در حاشیه این عیادت گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز از طریق مقامات استانی پیگیر این حادثه است و دستگاه‌های امنیتی و قضایی استان نیز در حال بررسی موضوع هستند.

قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت از همه به ویژه رسانه‌ها خواست از هر گونه گمانی‌زنی و قضاوت‌های شتابزده خودداری کنند تا دستگاه‌های امنیتی و قضایی ابعاد اصلی این حادثه را کشف کنند.

بر اساس اخبار منتشر شده اولیه، در پی مسمومیت غذایی خانواده علیرضا صلحی، همسر و مادربزرگ وی جان خود را از دست دادند و پدر و مادر وی بستری هستند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال130 روز قبل