ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دزد پرایدها غافلگیر شد

سارق ۱۷ دستگاه خودروی پراید و لوازم داخل آنها به همراه مالخران سابقه دار این پرونده، در عملیات ماموران انتظامی شاهرود شناسایی و دستگیر شدند.

 به  گزارش  آرمان ؛سردار روح الامین قاسمی فرمانده انتظامی استان سمنان در تشریح این مطلب به پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی چند فقره سرقت خودروی پراید مراتب به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان شاهرود قرار گرفت.

 

وی افزود: بررسی دقیق صحنه جرم و بازه زمانی وقوع سرقت ها، به کشف هفت دستگاه سواری پراید به صورت رها شده در معابر شهری و روستایی شهرستان منجر شد. به گفته این مسئول انتظامی،ماموران پلیس با بررسی دقیق موقعیت خودروهای کشف شده و تحلیل سرقت ها به سه معتاد سابقه دار مظنون شدند.قاسمی از دستگیری متهمان و تحقیقات تکمیلی خبر داد و تصریح کرد: در خلال بازجویی ها متهم اصلی پرونده که سارقی سابقه دار بود، شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

 

وی به تناقض گویی های متهم ۳۰ ساله در این پرونده و انکار نقش خود در سرقت ها اشاره و خاطرنشان کرد: سارق جوان در مقابل اسناد و مدارک موجود ناچار به اعتراف شد و در نهایت به ۸ فقره سرقت خودرو و ۹ فقره سرقت لوازم داخل خودرو در شهرستان های شاهرود،دامغان و سمنان اعتراف کرد.فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه متهم با فروش وسایل سرقتی به دو مالخر سابقه دار، هزینه اعتیاد خود را تامین می کرده است، افزود: مالخران حرفه ای این پرونده نیز دستگیر و به همراه پرونده به دادسرا معرفی شدند.

 

سردار قاسمی ارزش ریالی اموال کشف شده را بالغ بر ۷۰۰ میلیون ریال اعلام و تاکید کرد: سارق دستگیر شده خودروهایی را برای دستبرد انتخاب کرده است که فاقد سیستم ضد سرقت و ایمنی بودند.لازم به ذکر است، سارق و مالخران این پرونده پس از رسیدگی قضائی با صدور قرار وثیقه، راهی زندان شدند.
 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,