ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وزیر دفاع در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان اصفهان:

۰۶ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۰:۳۵

نشست خبری وزیر دفاع

وزیر دفاع با بیان اینکه ۹۰ درصد از سیستم‌های دفاعی کشور را به استاندارد قابل قبول رسانده و کیفیت آن‌ها را قابل مقایسه با سلاح‌های کشورهای پیشرفته قرار دادیم، گفت: در زمینه موشک‌های بالستیک هم برای سوخت مایع و هم سوخت جامد محدودیت برد نداریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، به‌نقل از اداره‌کل روابط‌عمومی استانداری اصفهان، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و استاندار اصفهان با حضور در دفتر آیت‌الله طباطبایی‌نژاد نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه اصفهان با وی دیدار و در زمینه دستاوردهای دفاعی کشور گفت‌وگو کردند.

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در این دیدار اظهار داشت: در آخرین سال فعالیت دولت یازدهم باید سرعت عمل مسئولان افزایش یابد. در بحث اقتصاد مقاومتی آنچه مورد نیاز است اقدام و عمل به معنای واقعی است و ما خواستار حمایت واقعی از تولید و ایجاد تسهیلات مناسب برای تولیدکنندگان و کاهش بهره بانکی و مبارزه قاطع با قاچاق کالا و ارز هستیم.

امام جمعه اصفهان برای موفقیت دولتمردان جمهوری اسلامی در خدمت بیشتر به مردم شریف ایران اسلامی دعا کرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز در این دیدار به پیشرفت‌های قابل ملاحظه در صنایع دفاعی کشور اشاره کرد و اظهار داشت: ما در وزارت دفاع آنچه را مبنا قرار دادیم فناوری‌های مورد نیاز و تلاش برای ساخت تسلیحاتی است که نیازمند خرید از خارج بودیم.

سردار حسین دهقان افزود: ما با ده‌ها دانشگاه و هزاران نخبه و صدها مجموعه و شرکت دانش‌بنیان مشغول همکاری هستیم. با به‌کارگیری ظرفیت‌های داخلی کشور و با استفاده از جوانان انقلابی و با انگیزه، کمترین نیاز را به خارجی‌ها داریم و ظرفیت‌های دفاعی خود را افزایش دادیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: ۹۰ درصد از سیستم‌های دفاعی کشور را به استاندارد قابل قبول رسانده‌ایم و کیفیت آن‌ها را قابل مقایسه با سلاح‌های کشورهای پیشرفته قرار دادیم؛ ساخت سلاح انفرادی ملی و تلاش برای بهبود کیفیت و دقت موشک‌های بالستیک از جمله دستاوردهای وزارت دفاع در حوزه دفاعی است.

سردار دهقان افزود: در حوزه فضا نیز در جهت ساخت ماهواره‌ها و ماهواره‌برها و سکوهای پرتاب موشک و همچنین در حوزه کاوشگری و پژوهشی کارهای خوبی انجام شده است و در زمینه موشک‌های بالستیک هم برای سوخت مایع و هم سوخت جامد محدودیت برد نداریم.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال179 روز قبل