ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

درگیری مرگبار اوباش در جنوب تهران

درگیری دو گروه از اوباش پایتخت یک کشته و سه زخمی بر جای گذاشت.

به گزارش جوان، ساعت ۲۰ شامگاه جمعه ۵ شهریور ماه، مأموران کلانتری ۱۵۸ کیانشهر از درگیری مرگباری در یکی از خیابان‌های اطراف کلانتری با خبر و در محل حاضر شدند.
 
بررسی‌ها نشان داد درگیری بین حدود ۳۰ نفر از اوباش محل اتفاق افتاده است که در جریان آن چهار نفر به شدت زخمی و به بیمارستان منتقل شده‌اند. تحقیقات در بیمارستان هم نشان داد یکی از زخمی‌های حادثه که پسری ۲۵ ساله بود به علت اصابت چاقو به شاهرگش فوت کرده است. از سه مجروح دیگر حادثه دو نفر برادر و سومین نفر هم پسر عموی مقتول بود که تحت درمان قرار داشتند.
 
یکی از شاهدان گفت: طرفین درگیری بچه یک محل هستند و مدتی است با هم اختلاف دارند. آنها همیشه برای هم شاخ و شانه می‌کشند تا اینکه امشب این درگیری را رقم زدند.
 
یکی از افراد دستگیر شده هم گفت: وقتی درگیری شروع شد بابک ۲۳ ساله با قمه ضربه‌ای به گردن مقتول زد و بعد هم برادر و پسر عموی او را زخمی کرد. مقتول غرق در خون نقش بر زمین شد که درگیری پایان یافت و همه از محل گریختند.
 
همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه جسد به دستور قاضی ایلخانی برای انجام آزمایش‌های لازم به پزشکی قانونی فرستاده شد. مأموران تحقیقات گسترده‌ای را برای دستگیری قاتل فراری و دیگر اعضای این درگیری دسته‌جمعی آغاز کردند.

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,