ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

شاهرخ استخری در خندوانه

رامبد جوان در برنامه شب گذشته خندوانه میزبان شاهرخ استخری بازیگر سریال های تلویزیونی دلنوازان و فاصله ها بود و به درد دل و نگرانی های این روزهای این بازیگر گوش داد. 
پس از صحبت های ابتدایی رامبد جوان با استخری، مجری برنامه «خندوانه» گفت:برخی عقیده دارند آن هایی که در تلویزیون بازی می کنند، بهتر است در سینما حضور نداشته باشند؛ چون مردم از دیدنشان سیراب شده اند و دیگر برای تماشای این بازیگران در سینما، پول خرج نمی کنند.
شاهرخ استخری در خندوانه

رامبد جوان و شاهرخ استخری در خندوانه

جوان پس از این حرف، با نظرسنجی کلی از حاضران در این رابطه، اضافه کرد که این نگاه باید عوض شود.

استخری هم با تایید حرف جوان گفت:من همه تلاشم در نشان دادن اهمیت نداشتن این موضوع است؛ چرا که به نظر من این عقیده اصلا درست نیست.

بازیگر «فاصله ها» در بخشی دیگر از برنامه، در مورد تصور خود از دوران کهنسالی اش اظهار داشت:حس می کنم در آن دوران اهل نصیحت شوم؛ تا امروز هرچه بیشتر می گذرد، رفتارهایم بیشتر شبیه پدرم می شود. احتمالا در کهنسالی هم مثل او رفتار می کنم!

استخری درباره ترس هایی که این روزها در زندگی اش دارد، گفت:بزرگترین نقطه ضعفم در حال حاضر دخترم «پناه» است. آینده و اتفاقاتی که ممکن است برای او بیفتد، باعث ترس و نگرانی من است. همه تلاشم این است که همه چیز برای او به خوبی فراهم باشد.

بازیگر «پس کوچه های شمرون» افزود:از طرف دیگر یک ترس بزرگ دارم؛ اینکه همه آن چیزهایی را که در این سال ها با زحمت و لطف خداوند به دست آوردم، به راحتی از دست بدهم.

شاهرخ استخری در ادامه از پنج سال کم کاری اش گفت،روزهای دوری از فضای حرفه ای بازیگری و انتظار و امید برای یک اتفاق خوب کاری که البته میسر نشد.

 
خندوانه

شاهرخ استخری در خندوانه

بعد هم از بی ماشین شدنش برای خرید خانه تعریف کرد و اظهار داشت:بعد از «فاصله ها» با پیشنهادهایی که داشتم، می توانستم پول زیادی جمع کنم اما مدام منتظر یک اتفاق بزرگ در سینما بودم؛ اتفاقی که ممکن نشد.

پس از یک رفت و برگشت، استخری پانتومیم اجرا کرد و بعد حرف از کتاب به میان آمد. در این باره بازیگر «دلنوازان» عنوان کرد که همه جور کتابی می خواند. از «هری پاتر» گرفته تا رمان های عامه پسند یا حتی کتاب های فلسفی. از همین رو، قرار شد تا برای شاد کردن دل چند نفر در بیرون از «خندوانه»، کتاب هایی متناسب با هر سنی را تهیه کند و به کودکان نیازمند بدهد.

گرفتن تست بازیگری از شاهرخ استخری و ادای یک جمله بعد از استنشاق گاز هلیوم که موجب تغییر لحظه ای صدا می شود، از قسمت های دیگر این برنامه بود.

در آخر هم استخری ضمن تشکر از «خندوانه» خاطرنشان کرد:مدتی بود که حال خوبی از لحاظ کاری و فکری نداشتم ولی وقتی به اینجا آمدم، انگار همه چیز فراموش شد.

در پایان برنامه، علی مسعودی (مشهدی) کمدین «خندوانه»، با انرژی به صحنه آمد و برای لحظاتی شادی تماشاگران برنامه را افزون کرد.

شاهرخ استخری ، فیلم حضور شاهرخ استخری بازیگر فاصله ها در خندوانه

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,