ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۳۱ تیر ۱۳۹۵ – ۰۹:۲۹

وزارت خارجه سوریه

سوریه در یک درخواست رسمی، از سازمان ملل متحد و شورای امنیت خواسته است قتل فجیع یک کودک فلسطینی ساکن سوریه به دست یگ گروه تروریستی را محکوم کند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از «روسیا الیوم»، دمشق، روز چهارشنبه رسما از «بان کی‌مون» دبیرکل سازمان ملل و رئیس دوره‌ای شورای امنیت خواست اقدام عناصر مسلح گروه تروریستی «نورالدین الزنکی» به اعدام فجیعانه کودک ۱۳ ساله ساکن اردوگاه «الحندرات» در حومه حلب را محکوم کنند.

وزارت خارجه سوریه در این درخواست، از دبیرکل سازمان ملل و شورای امنیت خواسته است تمامی جنایت‌هایی، که علیه شهروندان سوری و در حق اردوگاه‌های فلسطینیان در سوریه صورت می‎گیرد و همچنین جنایت وحشتناک و نفرت برانگیز علیه کودک ۱۳ ساله اردوگاه حندرات را محکوم کنند.

وزارت خارجه سوریه همچنین از سازمان ملل و شورای امنیت خواست «تدابیر تنبیهی علیه دولت‌های و نظام‌های حامی و پشتیبان تروریسم اتخاذ کند و به حمایت‌های طرف‌‌ها از تروریسم، که امنیت و صلح جهانی را به مخاطره می‌انداز، پایان دهد.»

پیشتر ویدئوی قتل فجیع یک کودک سوری توسط شبه نظامیان عضو گروه نورالدین زنکی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. رسانه‌ها نوشتند، این گروه، که دولت آمریکا آن را در فهرست گروه‌های «میانه‌رو» در سوریه قرار داده است، یک کودک فلسطینی به نام «عبدالله عیسی» را سربریدند.

در حالی‌که گروه تروریستی نور الدین الزنکی نیز به جنایت عناصر خود اذعان کرده است، آمریکا ادعا کرد که در صورت اثبات درستی خبر این جنایت، هرگونه همکاری خود با این گروه را قطع خواهد کرد.

انتهای پیام/

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال216 روز قبل