ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۱۱ مرداد ۱۳۹۵ – ۰۹:۵۸

داعش

گروه تروریستی تکفیری داعش از اعضای خود خواست تا حملات را در خاک روسیه آغاز کنند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، یک مرد که چهره خود را پوشانده در فیلم ویدئویی ۹ دقیقه‌ای که در یوتیوب منتشر شده از اعضای گروه تروریستی داعش خواسته است تا حملات را در روسیه انجام دهند.

این مرد در بخشی از این فیلم می گوید: پوتین گوش کن، ما به روسیه خواهیم آمد و تو را در خانه‌ات خواهیم کشت. برادران، جهاد را آغاز کنید و آنها را بکشید.

هنوز نمی توان به طور مستقل درستی و صحت این فیلم ویدئویی را تایید کرد ولی تصاویر و فیلمی که در یک حساب کاربری تلگرام نیز منتشر شده نشان می دهد که این حساب کاربری متعلق به گروه داعش بوده است.

هنوز به درستی مشخص نیست که چرا روسیه هدف حمله احتمالی داعش قرار خواهد گرفت، وی روسیه و آمریکا در حال مذاکره برای تقویت همکاری های اطلاعاتی و نظامی علیه داعش و القاعده در سوریه هستند.

داعش از همه اعضای خود خواسته است تا با هر سلاح ممکنی کشورهایی را که در حال مقابله با این گروه تروریستی هستند، هدف قرار دهند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال175 روز قبل