ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

فرمانده نیروی انتظامی خبر داد

۲۶ مهر ۱۳۹۵ – ۱۰:۲۲

سردار اشتری

فرمانده نیروی انتظامی از درخواست بسیاری از کشورها برای تبادل اطلاعات و کسب دانش در حوزه فناوری پلیس خبر داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم سردار حسین اشتری در مراسم افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی ایپاس ۲۰۱۶ که صبح امروز در محل مصلای تهران برگزار شد با اشاره به حضور ۳۰۲ شرکت و حضور ۲۸ شرکت خارجی گفت: خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران با استفاده از فناوری‌های روز و بهره‌گیری از مخترعین در جایگاه خوبی قرار دارد و در منطقه به‌عنوان پلیس قابل اعتماد و توانمند حاضر است و بسیاری از کشورها درخواست تبادل اطاعات و آموزش را دارند.

وی افزود: امنیت امروز ما مثال زدنی است و با توجه به مشکلات امروز منطقه، دخالت دولت‌های مستکبر در برخی کشورهای منطقه و حضور گروه‌های تکفیری باعث ناامنی شده، ولی به واسطه هوشیاری دستگاه‌های مسئول در امنیت باثباتی قرار داریم.

اشتری با اشاره به اهمیت امنیت ادامه داد: باید تمام دولت‌ها همت خود را بر استقرار امنیت با ثبات قرار دهند و امروز نیروی انتظامی آمادگی هرگونه همکاری با کشورهای دوست را دارد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه توانسته است در سال‌های اخیر شرکت‌کنندگان بیشتری را جذب کند: برگزاری نمایشگاهی از تجهیزات مدرن پلیسی می‌تواند کمک بسیاری در امنیت داشته باشد.

اشتری با تقدیر از مخترعین، تقویت احساس امنیت را یکی از اصلی‌ترین اهداف این نمایشگاه دانست و گفت: با وجود بیش از ۸۰۰۰ کیلومتر مرز، ناجا این افتخار را دارد تا در کنار مردم به ارتقای احساس امنیت آنها کمک کند.

فرمانده ناجا ادامه داد: سالانه بیش از ۲۵ میلیون مراجعه به نیروی انتظامی می‌شود و اگر بتوانیم از سیستم‌ها و تجهیزات نوین استفاده کنیم خدمت‌رسانی بهتری ارائه خواهد شد.

اشتری با تاکید بر تکیه بر توان داخلی بر مبنای اقتصاد مقاومتی است، افزود: علاوه بر این موارد، تبادل اطلاعات پلیسی با کشورهای دوست نیز یکی از اهداف این نمایشگاه است و ما آمادگی داریم در طول سال نیز در حوزه اطلاعات و تجهیزات مشارکت داشته باشیم.

وی با اشاره به نقش پررنگ تجهیزات مدرن در کاهش تلفات ترافیکی، ارتقای استانداردهای موجود در حوزه پلیسی را یکی از دستاوردهای دیگر این نمایشگاه دانست.

اشتری در پایان از دست اندرکاران برپایی این نمایشگاه تقدیر کرد.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال131 روز قبل