ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، علی اصغر فانی وزیر آموزش وپرورش در حاشیه همایش تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی که در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار شد در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس در خصوص عملکرد صندوق ذخیره فرهنگیان و بازداشت ۴ نفر از افراد منتسب به این صندوق ، اظهار داشت: اگر تخلفی در این خصوص ثابت شود که هنوز ثابت نشده است، برخورد می کنیم.

وی ادامه داد: هیچ خط قرمزی نداریم و خط قرمز ما منافع معلمان در صندوق ذخیره فرهنگیان است.

فانی در واکنش به پرسش دیگر خبرنگار فارس در خصوص اینکه شما قبلا از عملکرد این صندوق حمایت کرده اید، گفت: بنده همیشه در صحبت هایم گفته ام که ما از نهادهای نظارتی مانند وزارت اطلاعات و دادستانی خواهش کرده ایم در این خصوص کمک کرده و آن را بررسی کنند.

وی تأکید کرد: به هر جمع بندی که در این خصوص برسیم یقینا عمل خواهیم کرد و خط قرمز ما منافع فرهنگیان در صندوق ذخیره است البته هنوز چیزی ثابت نشده و هر چه هست در حد اظهار نظر افراد است.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص تغییر اعضای هیأت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان افزود: مدت عضویت هیأت مدیره و مدیرعامل این صندوق دو سال است که در اسفند سال گذشته که جلسه هیأت امنا برگزار شد، آن دو سال منقضی شده است و به طور طبیعی می توانیم نسبت به ترمیم اعضای هیأت مدیره اقدام کنیم.

انتهای پیام/

http://fna.ir/72NIZ3

منبع : farsnews.com

مجله