ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

فلاحت پیشه در گفت‌وگو با تسنیم:

۱۱ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۵:۵۹

فلاحت پیشه

عضو کمیسیون امنیت ملی خواستار رعایت ملاحظات امنیتی برای پیوستن به F.A.T.F شد و گفت: دشمن درصدد مهار دامنه نفوذ استراتژیک ایران در منطقه است.

حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، با اشاره به پیوستن احتمالی ایران به  F.A.T.F،اظهار کرد: پیوستن به این کنوانسیون ممکن است مانند پیوستن به هر موافقتنامه دیگری فرصتهایی را در مقابل ایران به وجود آورد.

وی  با بیان اینکه باید در پیوستن به چنین کنوانسیونهای ملاحظات امنیتی را در نظر گرفت، افزود: چرا که  دشمنان جمهوری اسلامی ایران می‌توانند با این موافقتنامه عمق استراتژیک ایران در منطقه را ببندند.

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس تصریح کرد: کشورهای که به دنبال دشمنی با ایران هستند می توانند با سیاست فشار مبتنی بر ادعای پول شویی ارتباط ایران با گروههای مختلف مقاومت و همچنین کشورهایی که از لحاظ راهبردی با ایران هم سو هستند را تحت تأثیر قرار دهند که در راستای پیوستن به  F.A.T.F باید این چنین ملاحظاتی را در نظر گرفت تا ضریب نفوذ امنیتی کشور کاهش نیابد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه در برخی از توافقنامه‌های بین المللی شرایط خاصی را می‌گنجانند، تصریح کرد:این شرایط این امکان را به دشمنان می دهد تا از طریق برخی از بندهای موجود در توافق نامه زمینه نفوذ و جاسوسی را از کشورهای هدف برای خود فراهم کنند.

فلاحت پیشه ادامه داد: اگر ملاحظات امنیتی جمهوری اسلامی ایران در پیوستن به کنوانسیون مبارزه با پول شویی رعایت نشود الزامی برای پیوستن به این کنوانسیون وجود ندارد.

انتهای  پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال178 روز قبل