ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دو دختر بچه آمریکایی ،غرق در نجسی و شپش

 
پلیس وقتی وارد خانه ای در جورجیا شد، دو دختر بچه ۴ و ۵ ساله را غرق در نجسی و شپش و شکلات یافت. آنها نمی توانستند بدرستی بایستند چرا که دختر بچه ۵ ساله ۷۱ کیلو و بچه ۴ ساله ۴۰ کیلوگرم هستند.
به همین خاطر والدین آنها جیمز کاردونا ۳۱ ساله و همسرش آنا کاردونای ۳۰ ساله بدلیل بد رفتاری با بچه هایشان دستگیر شدند. والدین کودکان کثیف و چاق به اتهام سوء رفتار بازداشت شدند.
  یکی از افسران پلیس صحنه های تهوع اوری را که دیده بود نتوانست بازگو کند. وی فقط گفت دختر بچه ۴ ساله را غرق در ادرار روی تشک خیسی دیده است. به گفته وی دختر بچه در حال خوردن غذاهایی بوده که روی تشک پخش شده بودند. همچنین آنها خواهر ۷۱کیلویی وی را نیز در حالی که موهایش از شکلات چسبناک بوده و شپش های بزرگی نیز به آنها چسبیده، یافتند. پاهای این دختر ۷۱کیلویی غرق در سیاهی و کثافت بوده و کسی حاضر به دست زدن به وی نبوده است.
 
وجود شپش وکثافت
 

 دستگیری والدین دو کودک چاق وکثیف آمریکایی

 ظاهرا این دو کودک بدلیل اضافه وزن زیاد نمی توانستند راه بروند و به همین دلیل هر دو را با برانکارد به بیمارستان منتقل کرده اند. والدین آنها نیز تا روز دادگاهی راهی زندان شده اند.
کارشناسان می گویند دختر بچه ۵ ساله معمولی باید ۱۹ کیلو و بچه ۴ ساله باید ۱۶ کیلوگرم وزن داشته باشند. آنها هرگز به مدرسه و مهد کودک هم نرفته اند.
 
لری ویلز از همسایگان این خانواده به روزنامه محلی گفت بچه ها لباس افراد طبیعی را بر تن نمی کردند و در روزهای سرد هیچکدام کفش به پا نمی کردند.
پلیس مطابق قوانین اجازه نداده تصاویر کودکان منتشر شود.

دختر بچه های غرق در شپش!

منبع : namnak.com

مجله