نمودارها به کاربران این امکان را می دهد تا اطلاعات بصری را به صورت بهتر پیاده سازی کرده و با جداول و داده ها به صورت اصولی تر و قابل فهم تری کار نمایند. این دوره به شما در این زمینه آموزش داده و کاربران می توانند تا در برنامه اکسل نحوه ایجاد و استفاده ار نمودارها را فرا گرفته و به صورت حرفه در سیستم عامل مک با نمودارها کار نمایند.

عنوان مجموعه : Charts in Depth Excel for Mac

مدت زمان : ۴ ساعت و ۲۲ دقیقه

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

Charts in Depth Excel for Mac Cover%28Downloadha.com%29 دانلود فیلم آموزش نمودارهای اکسل در سیستم عامل مک

Charts in Depth Excel for Mac ss s%28Downloadha.com%29 دانلود فیلم آموزش نمودارهای اکسل در سیستم عامل مک

لینک دانلود:

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.