این دوره آموزشی برگرفته از مقاله ای با نام مقابله با استرس کار با کامپیوتر می باشد که به کاربران کامپیوتر در تمام دنیا این امکان را می دهد تا بدون استرس با کامپیوتر کار کرده و به عنوان یک کاربر حرفه ای به انجام کارهای مختلف و فعالیت های روزانه با کامپیوتر بپردازند بدون آنکه استرسی آنها را تهدید کرده و عملکرد آنها را خدشه دار کند.

عنوان مجموعه : How To Deal With Stress Being A Computer Professional

مدت زمان : ۱ ساعت

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

How To Deal With Stress Being A Computer Professional Cover%28Downloadha.com%29 دانلود فیلم آموزش غلبه بر استرس کار با کامپیوتر

How To Deal With Stress Being A Computer Professional ss s%28Downloadha.com%29 دانلود فیلم آموزش غلبه بر استرس کار با کامپیوتر

لینک دانلود:

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.