بازی You Deserve در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیو TGA Company طراحی و منتشر شده است. داستان بازی درباره گروهی از دانش آموزان دبیرستان Raiven می باشد که مورد آزار افرادی نامشخص قرار گرفته اند، این اتفاق باعث خودکشی یکی از اعضای اصلی این گروه می شود که از آن پس سرنوشتی متفاوت را برای اعضای این گروه رقم می زند. مدت ها از این اتفاق ها می گذرد و تعدادی از افراد گروه ناپدید شده اند که این امر منجر به تصمیم گیری این دانش آموزان به منظور نجات از دست این مشکلات می باشد. کنترل شخصیتی به نام Amy Cooper را برعهده دارید که گرفتار این اتفاقات شده است و قصد دارد حقیقت این موضوع را بیابد تا زندگی خود و دوستانش را نجات دهند، این کاراکتر محبوبیت فراوانی در میان دیگر دانش آموزان دارد به همین دلیل شما می توانید از این ویژگی برای به اتمام رساندن بازی کمک بگیرید.

You Deserve PC-PLAZA

You Deserve pc cover دانلود بازی You Deserve برای PC

تصاویری از محیط بازی:

 You Deserve screenshots 01 small دانلود بازی You Deserve برای PC You Deserve screenshots 02 small دانلود بازی You Deserve برای PC

You Deserve screenshots 03 small دانلود بازی You Deserve برای PC You Deserve screenshots 04 small دانلود بازی You Deserve برای PC

You Deserve screenshots 05 small دانلود بازی You Deserve برای PC

Have you ever thought that everything that you do might come back to you? A group of teenagers harrassed a fellow student from Raiven High School non-stop. Eventually, the victim wasn’t able to take it anymore. The violent situation and the continous bullying ended up making her deciding to kill herself, managing to success. Since then, the students have experienced some strange events, some of them leading to their disappearance. In “You Deserve”, you play the role of Amy Cooper, a popular girl among this group of students, who will try to manage to get out of the horrible place she is into, alive. In order to do this, she will have to figure out where she is and the reason why she is there to begin with. Your job is to put together the clues the game will present to you, with the goal of hopefully deciphering the mystery You Deserve offers.

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10

Processor: Core i3-4170 3.7 GHz / A10-7800 3.5-3.9 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 650 Ti

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

Sound Card: All

Additional Notes: Approximate requirements

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10

Processor: Core i5-4670K

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 950

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

Sound Card: All

Additional Notes: Approximate requirements

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

PLAZA Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.