بازی Vermillion Watch Moorgate Accord Collectors Edition در سبک فکری می باشد که توسط Bigfishgames طراحی و منتشر شده است. بزودی خیانتی بزرگ برعلیه خانواده سلطنتی بوحود می آید که ممکن است کشور را در تهدید نابودی قرار دهد. به عنوان عضوی از این خانوده سلطنتی نقش آفرینی می کنید و هدف اصلی شما جلوگیری از انجام این خیانت است. در ابتدا بازی تنها هستید و دیگران حرف های شما را باور نمی کنند اما هرچه از مراحل بازی بگذرد متوجه داستان جذاب بازی خواهید شد. سردسته ی خیانتکاران عموی شما می باشد که قصد دارد حکومت را برای خود کند. باید به تنهایی چاره ای برای این مشکل پیدا کنید و سپس با آگاه کردن دیگران از آن ها برای نابودی این شورش کمک بگیرید. زمان در این بازی تاثیر فراوانی دارد و شما باید ماموریت های خود را پیش از شروع شورش به اتمام برسانید.

Vermillion Watch Moorgate Accord Collectors Edition v1.0 PC-ZEKE

Vermillion Watch Moorgate Accord Collectors Edition pc cover دانلود بازی Vermillion Watch Moorgate Accord Collectors Edition برای PC

تصاویری از محیط بازی:

Vermillion Watch Moorgate Accord Collectors Edition screenshots 01 small دانلود بازی Vermillion Watch Moorgate Accord Collectors Edition برای PC Vermillion Watch Moorgate Accord Collectors Edition screenshots 02 small دانلود بازی Vermillion Watch Moorgate Accord Collectors Edition برای PC

You are the last descendant of the well-respected Hawkes family. Raised by your uncle Ernest in blissful ignorance of his secret life and your late parents’ turbulent past, this is all bound to change once he decides to set you on the rite of passage into the shadowy slums of London.

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10

CPU: 1.6 GHz

RAM: 2048 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 923 MB

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل اجرایی Vermillion Watch – Moorgate Accord Collectors Edition-setup را اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

ZEKE Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.