بازی Totally Unbalanced در سبک اکشن، ماجراجویی و مسابقه ای می باشد که توسط استودیو Isojumper طراحی شده است. در محیطی نامتعادل با ترافیک پروازی باید ماموریت ها را در حداقل زمان ممکن به اتمام برسانید. در این بازی جدا از وجود ۱۰ سطح مختلف می توانید به تفریح بپردازید و از محیط های زیبا لذت ببرید. در این بازی ماجراجویی حماسی باید از معماهایی عبور کنید که بسیار سخت و پیچیده هستند. این امکان را دارید تا با پرش و غلبه بسیاری از موانع را پشت سر بگذارید. حالت Multiplayer نیز در بازی وجود دارد که کاربران می توانند بایکدیگر به رقابت بپردازند و از این بازی لذت ببرند.

Totally Unbalanced PC-HI2U

Totally Unbalanced pc cover دانلود بازی Totally Unbalanced برای PC

Totally Unbalanced screenshots 01 small دانلود بازی Totally Unbalanced برای PC Totally Unbalanced screenshots 02 small دانلود بازی Totally Unbalanced برای PC

Totally Unbalanced screenshots 03 small دانلود بازی Totally Unbalanced برای PC Totally Unbalanced screenshots 04 small دانلود بازی Totally Unbalanced برای PC

Totally Unbalanced screenshots 05 small دانلود بازی Totally Unbalanced برای PC

Totally Unbalanced is a platform game developed with Unreal Engine 4 addressed to hardcore and casual gamers. The goal of the game consists in completing levels in the minor time possible. The game is separated in chapters that contains at least 10 levels with various,different and fun puzzles. Select your favorite skin and jump in this new epic adventure! GAMEPLAY – Roll, Jump and overcome many obstacles. – Complete puzzles various and complex. – 21 relaxing in-game soundtracks and 5 soundtracks in main menu. MULTIPLAYER : – Online Multiplayer with stats and ranks. – The “Sumo Arena” where 4 players fight to stay on the arena! – The “Ball Race” mode where 16 players run toward the end of the map and try to arrive first. – Get UnbalancedPoints when you win or survive and rank up.

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/8.1/10

Processor: Any Dual Core Intel or AMD processor

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Any GPU That supports Shader Model 4 and DirectX 10

DirectX: Version 10

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/8.1/10

Processor: Any Dual Core Intel or AMD processor

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Any GPU That supports Shader Model 5 and DirectX11

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

HI2U Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.