بازی The Warlock of Firetop Mountain در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Tin Man Games طراحی و منتشر شده است. در این بازی با محیطی معمایی روبرو هستید که فضایی همانند بازی شطرنج برای کاربران به وجود آورده است. وظیفه شما در بازی، سفر به غارهای مختلف و کشف رازهای گذشتگان است که می تواند جذاب باشد، در مسیر بازی با افرادی روبرو خواهید شد که قصد دارند مانع شما از رسیدن به رازهای غارها شوند. سلاح مرگباری در اختیار دارید که به شما کمک زیادی در هنگام مواجهه با دشمنان می کند اما بهتر است کمتر از خشونت استفاده کنید زیرا ممکن است با هزاران دشمن در یک زمان روبرو شوید که قطعا شکست دادن آن ها کار راحت و آسانی نیست. تصمیمات شما باید  بسیار سریع باشد زیرا وقایع بازی در هر لحظه تغییر کند و شما نمی توانید از تاکتیک خاصی برای روبرو شدن با دشمنان استقاده کنید.

The Warlock of Firetop Mountain PC-PLAZA

The Warlock of Firetop Mountain pc cover دانلود بازی The Warlock of Firetop Mountain برای PC

تصاویری از محیط بازی:

The Warlock of Firetop Mountain screenshots 01 small دانلود بازی The Warlock of Firetop Mountain برای PC The Warlock of Firetop Mountain screenshots 02 small دانلود بازی The Warlock of Firetop Mountain برای PC

The Warlock of Firetop Mountain screenshots 03 small دانلود بازی The Warlock of Firetop Mountain برای PC The Warlock of Firetop Mountain screenshots 04 small دانلود بازی The Warlock of Firetop Mountain برای PC

The Warlock of Firetop Mountain screenshots 05 small دانلود بازی The Warlock of Firetop Mountain برای PC

The Warlock of Firetop Mountain is a tabletop adventure come to life! This fantasy solo RPG combines unique, simultaneous turn-based combat with a journey that changes based on each figurine you take into Firetop Mountain! Which hero will you take into Zagor’s lair THIS time? The original 1982 Fighting Fantasy gamebook paperback, written by Ian Livingstone and Steve Jackson, has been transformed into an epic table-top adventure game, with new areas to explore, characters to meet, and of course, monsters to slay! Zagor’s home assemble sright before your eyes as you travel deep into the belly of the mountain.

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 1.5 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Hardware Accelerated Graphics with 1GB memory

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 8

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Hardware Accelerated Graphics with 2GB memory

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

PLAZA Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.